Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apartmanla yaşanan sorun

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

bizde köpek vardı
bayada havlardı özellikle çöp arabası geldi mi ortalık yıkılırdı havlarken bayılırdı hayvan zaman zaman

bi gün geldiler şikayete
sonra atarlar matarlar bizde atarı çektik lan dedik sizde kuşları balkonlara koyuyorsunuz ötüyor rahatsız ediyor. sonra kimse gelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

mal sahibi kesinlikle kötü niyetli bir insan değil. annem kalp krizi geçirdiği zaman 2 ay kira gönderemedim sesini çıkarmadı kadın şimdi hakkını yiyemem. böyle bi olayın bu mahkeme mevzusundan olduğu zaten her şekilde belli. bu yukarıdaki dairede oturan karı o kadar salak bi karı ki sitede sabahları yürüyüş yapıyolar köpeği ben arabaya bindiriyorum o sırada beni görüyo site yönetiminde başkan yardımcısı adam var onu görüpte "selami bey köpek yasak köpek yasak" diyor.

hani orta hakeme ama hocam görmüyomusun ama neler söylüyor hocam ya diye ağlayan futbolcu misali adamda hiç muhattap bile olmuyo gülüp dümdüz geçiyo çünkü yok öyle bişey. annemde müthiş inat bi kadın. acımaz koyar suratının ortasına yumruğu diye korkuyorum bi gün dayanamayıp.

bekliyorum hafta içi mal sahibi bi gelsin evin durumunu görsün, köpekten kaynaklı hiç bir problem olmadığına bi kanaat getirsin o zaman mala bağlayacaklar.

abi anlattın mı ev sahibine bak bu adamın derdi aslında bu diye? anlar o zaman itlik yaptığını durduk yere sizin huzurunuzu bozmaya çalıştığını vs.
Sosyal ağlarda paylaş

noterden ihtarname, bir daha kolluk kuvvetleri haricinde herhangi bir şekilde kapıma geldiğiniz takdirde tarafınıza 5237 sayılı TCK'nın 123. maddesine dayanılarak hakkınızda kişilerin huzur ve sükununu bozmak eyleminden suç duyurusunda bulunmak mecburiyetinde kalacağım ihtar olunur tadında hukuk diline yakın bir ihtarname çek bakalım.

onlar şikayette bulunsun, sen de bulun. hatta ihtarnameyi de diğer kedi köpek at besleyenlerle birlik olup çek, koşarak uzaklaşsın.

ihtarname ucuz birşey zaten, 100 liranı alırlar en fazla, ama kafan tertemiz olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Benzer yan komşu mevzusu yaşadım köpek yüzünden anneme hakaretler , 4 yaşındaki yiğenime basbas bağırmalar filan bütün mahalle bu teyzeden yaka silkiyor.. en sonunda ben varken kapının önünde şov yapmaya kalktı , sana birşey yapmam kocanın ve oğlunun ağzını yüzünü dağıtırım diyince bi daha yapmadı.

İşin kötü yanı kocası ve oğluda cok iyi insanlardı sürekli bir selamımız vardı da kadın manyaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen yönetici bi daha kapıya gelirse bi daha gelirseniz bu iş uzar diye ilk sözlü arkadan yazılı ihtarı çek bakalım çoğu şeyde işe yarıyo nedense millet noter den bi kağıt gelince geri çekiyo kendini.Ondan sonra psikopat kadınla baş başasın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...