Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucak Biletlerinize %20 Indirim Yapilir

vulga

Öne çıkan mesajlar

Uzak dogu, afrika, abd, kanada vs. kisacasi uzak mesafe icin ucak bileti alacak olanlara %20 indirim yapabilirim. 1000$ ve uzeri (veya civari) olmak kosuluyla. Uzun sureli bir is olacak. Ilerleyen zamanlarda bilet alacak olursaniz dahi aklinizda bulunsun.

Su an icin gecerli havayollari:

THY
AIR FRANCE
ROYAL AIR MAROC
CHINA SOUTHERN AIRLINES

Not: Hangi havayolunun hangi seferiyle ucus yapacaksaniz lutfen onceden secmis olun.

NOT: Ucak biletini mil ile falan almiyorum. IATA uyesi bir acentadan mi ne ortagim alacak bileti adiniza. Bizim toplam edecegimiz kar sizin %20'nin de altinda. Bu yuzden pahali biletlerde yapacagiz sadece ugrastigimiza degsin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

avrupaya gidis gelis iki kisi yapsana indirim.

abi toplam bilet tutari ne kadar tutacak? eger ciddiysen ortagi ikna edip en azindan referans olmasi acisindan birkac kisiye daha uygun biletlerde de yardimci olmaya calistiririm (cok olu bir tutar degilse).
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

vulga said:

@seele, 500-1000 usd arasi biletlerde %15 yapalim diye konustuk simdi. hem referans olur bize de.

"acentadaki arkadas" said:

isteyen olursa tarih, parkur versin biz fiyat verelim direkt

Gidiş Dönüş 2 kişi toplam 1500$ yapıyor bilet olurmu bu ?

Olur. Almayı düşünüyorsan pm'leşelim.

@Doruk, talihsizlik ya işte, bundan sonra inş
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

ist - wroclaw gidiş dönüş kıyak yapsana 1.9k tutuyo :D

Abi pm falan atsaydın ya arada unutuyorum konuya bakmayı işlerden :) hala almadıysan thy %15 yapabiliriz (500-1000$ arası %15)

Edit: pardon heyecan yapmışım benim aptallığım zaten pm'leşmişiz. Konuyu çakalca up'lamış olduk :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...