Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne yapayım

masa

Öne çıkan mesajlar

Gerisini okumadım da özellikle komşu kızı ilişkilerinde fazla abanmamak lazım. Bizim bir mal üste yeni taşınan kızlara wi-fi şifresini vermişti, sonra muhabbet olsun diye hergün şifreyi değiştirip yukarı çıkıp yeni şifreyi veriyordu, baya ısrarla kapı çalıyor falan ama açmayınca. Kızlar en sonunda bunun üstüne su dökmüştü kedi kovalar gibi abv
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

zaten psikolog olunca psikolojik veya sosyal sorunlarınla otomatik başa çıkıyosun varsayımı komik

Aynen çok doğru. Neden öyle davrandığını, neden öyle düşündüğünü bilebilirsin belki ama uygulamaya geçmek kolay değil. Terapistinin sözünü ciddiye alıp dinliyorsun bir kontrol mekanizması, bir otorite gördüğün için ama kendi sözünü öyle dinleyemezsin, kendine bir başkasına baktığın kadar objektif bakamazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Gerisini okumadım da özellikle komşu kızı ilişkilerinde fazla abanmamak lazım. Bizim bir mal üste yeni taşınan kızlara wi-fi şifresini vermişti, sonra muhabbet olsun diye hergün şifreyi değiştirip yukarı çıkıp yeni şifreyi veriyordu, baya ısrarla kapı çalıyor falan ama açmayınca. Kızlar en sonunda bunun üstüne su dökmüştü kedi kovalar gibi abv

kalbim sikisti ya sunu okurken
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Şu reçel olayının üstüne düşmedim hiç. Ama az önce ilginç birşey oldu anlatayım dedim.
Tam eve giricem, giriş katında oturuyorum. Üst katlarda oturan hep selamlaştığım ama muhabbetim olmayan kızla karşılaştık. Adımı ve ne okuduğumu filan sordu. Kızda bilgide psikoloji okuyormuş. Bize gelsene konuşuruz filan dedi. Ama arkadaşlarıda varmış sanırım tam anlamadım ne dediğini.
Şimdi oturdum bekliyorum çağırcak birazdan sdf

Haziran sonunda çıkıcam evden. Ev arayan varsa gelsin tutsun şurayı.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

ahahahaha bu baya iyiymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Şu reçel olayının üstüne düşmedim hiç. Ama az önce ilginç birşey oldu anlatayım dedim.
Tam eve giricem, giriş katında oturuyorum. Üst katlarda oturan hep selamlaştığım ama muhabbetim olmayan kızla karşılaştık. Adımı ve ne okuduğumu filan sordu. Kızda bilgide psikoloji okuyormuş. Bize gelsene konuşuruz filan dedi. Ama arkadaşlarıda varmış sanırım tam anlamadım ne dediğini.
Şimdi oturdum bekliyorum çağırcak birazdan sdf

Haziran sonunda çıkıcam evden. Ev arayan varsa gelsin tutsun şurayı.

memlekete mi dönücen masa
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

-masa nın annesi kapıda kalıyor
-üst komşu misafir ediyor
-üst komuş erasmuslu, sanatlı, resimli, öğrenci kızlardan oluşuyor.
-anne reçelle teşekküre gidiyor, komşu yok.
-masaya veriyor, götürsün diye.
-masa kapıyı çalıyor, sana birşey vereceğim diyerek.
-kız istemiyorum diyor
-masa reçeli alıp üstüne sürmeye başlıyor
-yapış yapış kapıya sürtünmeye başlıyor
-kapı önündeki bütün ayakkabılara teabag yapıyor
-meğersem kapı mescit kapısıymış
-dasa tam bir teravih arsızı çıkıyor
-secdede gülüşmeler
~fin

olaya neden karistim la
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

masa yı dasa sanmışım ben ya, bütün mesajlarımı geri çekiyorum asil duyguların insanı.

olm ben boyle yapmiyorum ki
1- apartmanda guzel kiz olsa bilirdim
2- socially challenged bir insan degilim lan. sohbetim iyidir (ama comarland'lilerle hic anlasamiyorum. konusmuyoruz bi sure sonra, anca oyle bosbos bakiyoruz birbirimize) herhangi birisi ile cok kisa surede tanisip kaynasabilirim.

abi konuya o kadar cok guldum ki... favorilerime ekliyorum bu koonuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Grego said:

-masa nın annesi kapıda kalıyor
-üst komşu misafir ediyor
-üst komuş erasmuslu, sanatlı, resimli, öğrenci kızlardan oluşuyor.
-anne reçelle teşekküre gidiyor, komşu yok.
-masaya veriyor, götürsün diye.
-masa kapıyı çalıyor, sana birşey vereceğim diyerek.
-kız istemiyorum diyor
-masa reçeli alıp üstüne sürmeye başlıyor
-yapış yapış kapıya sürtünmeye başlıyor
-kapı önündeki bütün ayakkabılara teabag yapıyor
-meğersem kapı mescit kapısıymış
-dasa tam bir teravih arsızı çıkıyor
-secdede gülüşmeler
~fin

olaya neden karistim la

Ben bile karismisim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

iki gündür şu gözümde canlanıyor kahkaha atıyorum resmen:

kapının dışında, nefesi üst anahtar deliğinin metali üzerinde buğu bırakacak kadar eğilmiş, kanca şeklinde büktüğü sağ işaret parmağı ile hafifçe kapıyı tıklatan ve "aç kapıyı sana bir şey vereceğim!" diyen bir erkek ile, kapının diğer tarafından, kapıdan uzaklaşarak cevap veren ürkek kadın sesi, "hayır, istemiyorum"...

abi sunu dusunup dusunup hala guluyorum yalniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...