Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hollanda vize

WaNTeD

Öne çıkan mesajlar

burdan çıkış yapabiliyor muyum 1 gun once, arkadaş da şimdi ne zaman onaylanırsa o zaman başlar dedi

English:Processed application has been sent to the Netherlands Visa Operations Centre on 3/16/2016.
Turkish:Tamamlanmış başvuru 3/16/2016 tarihinde Hollanda Vize Operasyon Merkezine ulaşmıştır.

şimdi almaya gidiyorum pasaportu bakalım 17 sinde başlatmışlardır en geç umarım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

orangecarpet'sa sıkıntı olmaz, erken başlatırlar genelde. tek problem çok son anda başvurmuş olman, belki o yüzden, küçük bi ihtimal ama

bi de bu tip durumlarda konsolosluğu arayıp durumu anlatırsan zamanında, gerekirse ek evrak gönderip bilgilendirmende fayda var

vizen problemliyse tr'den çıkman için bir problem yok ama klm falan uççaksan muhtemelen almazlar seni uçağa. thy, pegasus falansa ikna edersin veya dikkat etmezler vizene
karşı havaalanında da göçmenlik ofisine gidersin ama 1 günde anca çözülür zaten işler, gece 12'de girersin
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

star alliance üyesi klm. biriken milleri buradan da kullanabiliyorsun thy ile birbirlerine aktarmalı uçuş bile paslıyorlar.

neye dayanarak bunu dedin merak ediyorum
klm star alliance'da değil, skyteam'de (flying blue)
thy ile aktarmalı uçuş paslamıyorlar, pegasus ile akatarma yapıyorlar

lufthansa ile karıştırdın heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

WaNTeD said:

tamam aldım pasaportu 17 sinde başlatmışlar ggbb :d klm den almıştım ya bileti. 100tl ye geldi. hollandanın pegasusu mu bu nası

Nasil ya. Ben ocak ayindan nisan ayina aldim 350ye geldi bilet

tek gidiştir ya 100. ben ekim ayından mayısa aldım 375 e geldi ultra ekonomik sınıf. su bile vermeyecekler sanırım fasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...