Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinecizgi.com olarak yazar arkadaşlar arıyoruz.

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

stimpak said:

güzel görünüyor. ana sayfadaki üçlü resim biraz ufaltılabilir belki. bir de scroll down sonrası üstte beliren bannerda read&digest temasının logosu çıkıyor, başka da rahatsız edecek bir şey göremedim.

o logonun ayarını koymamış adamlar bir yere. baya bakındık bulamadık. ticket açtık bakalım cevap bekliyoruz. :)

@dasaa mobilde mi pc'de mi? nasıl bir yavaşlık? benim bilgisayar pek iyi olmamasına rağmen bir yavaşlık yok o manada sitede.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

Resmen dikkate alınmamışım. Halbuki ne kadar da vurucu bir iş başvurusu yapmıştım.

Hala lazım mı yazar? Lazımsa gelelim diyorum...

öyle bir mesajın dikkate alınmasını beklemek garip biraz. :) yazarlık konusunda ciddiysen öm'den görüşelim.

sitede bir yavaşlık var. teknik mevzular halledildikten sonra elden geçecek biraz o kısım.
Sosyal ağlarda paylaş

xwhiplashx said:

Bu tip sitelerde hep biseyler yazmak istemisimdir ama bilgimle ilgili tedirginligim var bir de yazi denetimi yapiyor musunuz mesela ben yazsam. İki kurus istemem hatta ben veririm iki kurus.

İçerik denetimi yapmıyoruz genel olarak. Hani cok argo yazmadığın sürece istediğin her şeyi yazabilirsin. Sonuçta yazdıkların senin adınla yayınlanıyor ve sen sorumlusun o yazıdan. :) gerekirse imla kontrolü gibi teknik kontroller yapıp düzeltiyoruz sadece. Sunu söyle yaz arkadasım gibi dikte etme de yok. Sonuçta hic birimizi profesyonel yazar değiliz. Rahat ol o yüzden.

@sostizm yazıların koordinasyonu icin arkadaşlık demiştik ama istemezsen olmayabilirsin tabi. Bir mail adresi lazım yalnız en azından yazarlık hesabı açılabilmesi icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...