Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
7 Sterlin verdigim tas driptip geldi. Cok iyiymis her acidan. Cok para verdim diye pismanlik duymustum ama uctu, buhar oldu tum pismanlik. Cok hosuma gitti. Eger driptipler alirsaniz yanina bir tane atin: http://www.thedriptipstore.com/collections/ceramic/products/tophus-stainless-steel-stubby-drip-tips-cer005

4 gunde geldi bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

bugun de triple twist denedim 316ss le.

tek coil taktım 9/10 wrap e 3mm capta 0.516 aldım. capı buyutunce daha cok pamukla daha iyi wickleniyo sanki.

farklı bi aroma koydum mentollu bogurtlenli. oyle aman aman bi fark yok dual coil setupla sanki. max vg gerçi bu belki onun etkisi vardır bi miktar.
Sosyal ağlarda paylaş

Amerikadan likit yollatacam arkadaşla, hangi sitelerden TR kredi kartı ile alabiliyoruz ? Birde ne önerirsiniz ?
Pico istick kullanıyorum kendi atomizerıyla, şu ana kadar ki en favori likitim keyfi tiryaki çerez(fındık aromalı gibi) isimli likit oldu TRde.Şekerli ve meyve aromalı likitleri pek tercih etmiyorum ama Püf likitin abyss ve brasberry ice'ını denedim, abyss daha içilebilir benim zevkime göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Dun gece sarja taktim sabah kalktigimda ikinci cizgi de cikmisti.

Simdi bunu rma lamadan once acil bisi siparis etmem lazim temporary.

Bakiyorum muadili var mi diye, yok abi bu fiyata aliendan iyisi. Dna 200 ler 150$, tipleri abuk subuk.

Yeni cikan joyetech primo var uygun fiyatli, ayni 510 sorunu varmis cuboiddeki.

Alienin ufagi cikmis Al85 , hani 85w a pek cikmiyorum sub ohmlasam da. Acaba bundan mi siparis etsem yoksa bi tane daha alien mi soylesem :/ 10$ fark var arada
Sosyal ağlarda paylaş

Smok al yine cunku az pil harciyor cip'ten dolayi. Onun iyisi dna chip'ler heralde onlarda 10 dolarlik chip'e, 100 dolar mod parasi istiyorlar bir de tc zormus ayarlamasi.

Tarotlar cok sekil duruyor ama seramik coil faciasindan sonra bir daha vaporesso almam. Bir de fire bar'dan sonra tusa alismak zor ya

http://www.dhresource.com/0x0s/f2-albu-g5-M00-06-70-rBVaJFgv4gKAf22SAAFOu7PgtmE719.jpg/vaporesso-tarot-nano-tc-starter-kit-with.jpg

Al85 al bence.Bozulursa ,cok ihtiyac duyarsan alien alirsin yine. Haberin olsun Al85 23.5mm den buyuk atomizer takamazsin batarya kapagindan dolayi. Onun haricinde tabi pil'i %50 az gider.farklar bunlar sadece. Zaten tek pilli mod'a buyuk atomizer takmiyorsun genelde cunku cok cabuk pil bitirir.

Hafifligi ve ufakligi fln cok iyi gelicektir.canta tasiyan biri degilsen ozellikle yazin cok rahat oluyor ufak mod
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...