Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

flavor arayisinda olan sunu alsin direk hic dusunmeden

http://www.vaporfi.com/e-liquid-cartridges/rainbow-custard.html

mukemmel

"Like a magical journey to Candyland, where unicorns frolic and rainbows paint the sky… This flavor will take you away to that psychedelic place and guarantee you enjoy every delicious cloud of vapor! Consisting of a mouth watering blend of plump, ripe strawberries and hand-picked tangerines, sitting atop a fluffy layer of Crème Anglaise, you’ll be seeing everything in rainbows." said:

Sanki baska birseyin aciklamasi olmus bu gibi :)

Turkiye de bulmak zor gibi bu juice i.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen 2 ay felan öncesinden bi batch türk kahvesi + bavarian cream yapmıştım gecen haftalarda buldum köpek gibi içiyorum bekleyince bi güzel olmuşki gül+nane tüketimimi azalttı o derece :D

şimdide şeftali+çilek+ahududu+kavun felan kombo meyve yaptım 330 ml köpekler gibi demlicem onu :D
Problem nbase bitmiş 0 nik olcak
Sosyal ağlarda paylaş

Nikotin sux ya
Hangi markanın aromalarını kullandın, bir de etil maltol/sweetener/su olayını naptın?
Bu meyvenin altına hafif nane olayını(püflikitteki elemanın yaptığı gibi) çok başarılı buluyorum.

Bu arada TCR mod'da(92 girdim) SS316L'in performansını daha fazla beğendim SS316 TC mod'a göre VTC Mini üzerinde, daha soğuk bir buhar verdi, tat da biraz daha iyi sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Nikotin sux ya
Hangi markanın aromalarını kullandın, bir de etil maltol/sweetener/su olayını naptın?
Bu meyvenin altına hafif nane olayını(püflikitteki elemanın yaptığı gibi) çok başarılı buluyorum.

Bu arada TCR mod'da(92 girdim) SS316L'in performansını daha fazla beğendim SS316 TC mod'a göre VTC Mini üzerinde, daha soğuk bir buhar verdi, tat da biraz daha iyi sanki.

Nikotin olmayınca canım sigara istiyor olm napim
EM,Tatlandırıcı,su kullanmıyorum
Su kaynama noktasını değiştirir sux
Sweetener pörbekh ve coil için iyi değil
etil maltolun kendi kokusu çok düşük buildlerde ortaya çıkıyor sevmiyorum.
nane candır aşağı yukarı her likite kullanıyorum o en son yaptığım tutti frutti hariç
Sosyal ağlarda paylaş

rainvape

5 ml deneme pakedi;

CupCake
Better
Breathe
Blackberry
Hustle
Kakao

20 ml 9mg

Occupy
Apollo
Killed

Usttek liste bugun geldi, extra dripper "bear" ile birlikte. Paketleme ve siselerin kalitesini begendim, ozenildigi belli.

Tatlarina daha bakamadim tabii ama foto larini koyayim. Pek belli olmuyor fotolarda ama siseler hava almasin yada sizdirma yapmasin diye ustlerinde vakumlu plastik var.

http://i.hizliresim.com/92yZM5.jpg
http://i.hizliresim.com/qPLO6R.jpg
http://i.hizliresim.com/QZqODZ.jpg

Bugun firsatim olmadi ama bir arkadas Sapphire charlote i denedi, limon aromasini begendi, gundelik icim icin uygun dedi. Ben kendim icince yine yazarim
Sosyal ağlarda paylaş

:)

Coil in gittigini direk anliyorum artik ben, ozellikle kahvaltidan sonraki ilk vape de aroma az geliyorsa direk coil gitmis demektir.

Ha bir de, tabii tank dan tank a fark vardir ama benim tank 4/1 e dustugu zaman icim kalitem dusuyor. Top pressure azaldikca juice yeterince coil e gidemiyor sanirim, bu sebepten genel de yariyi gecince direk dolduruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Benimki Vaper's Tongue'du :D

RainVape'den de meyveli ne bulduysam söyledim karışık tester: Hawk Sauce, Thug Juice, Blackberry, Wild Cherry, Apple Dream, Better, Spring. Bir de Gerge'nin hatrına Occupy söyledim. Hepsi 0 mg ve +2 aroma, daha 1 haftadan önce yanlarından geçmem onların.

Bir de Bahreyn Elma söyledim +3, önceki 0 aromalı Bahreyn Elma'yla karıştırdım onu da, demlensin ona da bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Oradan ikinci batchi da aldim ben. +2 hepsi. Heisenberg, Efkar, RainLiquid ve Püf Likit denedim simdiye kadar, Püf Likit ve RainLiquid'den devam edecegim. Benden daha deneyimli biri de RainLiquid'in kaliteli oldugunu soylerse bakmam otekilere pek =)
Sosyal ağlarda paylaş

lan saka gibi 1 haftadır her aksam eve donunce, oturup dilim tad alma kabiliyetini kaybedene kadar (turk kahveside fayda etmiyo bi sure sonra) tadım testi yapıyorum lol.

burdan sunu cıkardım;
* tutun aromaları kesinlikle benlik degil icemiyorum.
* meyveli hafif aromalar hosuma gidiyor ama bir sure sonra daha doygun sekerli karısımlar arıyorum. ikisi arasında donduruyorum tankı surekli.

var mı buna uygun oneriler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...