Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Ne güzel uyuyordum ısrarla çalan bir kapı .. Bir adam ilk defa görüyorum " ileride ayağı kırık bir köpek var da yardımcı olur musunuz ? " dedi. Ben de " tabi olurum dedim " bi yüzümü yıkayıp çişimi yaptım falan botlarımı giyicem " Gelmenize gerek yok da belediyenin numarası kaç onu öğrenecektim " dedi. Açtım laptopu baktım verdim adama aradı...

Bu esnada evin karşısında veteriner de var ama yine de ısrarla beni uyandırması adamın :S Rüyamı hatırlıyamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

off bok gibi bir plazada çalışıyorduk kozyatağında, şimdi and diye bir plazaya geçiyormuşuz iyi oldu lanet apartmandan bozma plazada kıç kadar asansörler, ayarlanamayan klimalar falan mahvoluyorduk. yazın sadece buz gibi, kışın da sadece cehennem gibi sıcak üflüyor havalandırma öldüm kış başladığından beri tshirt üstüne hırka üstüne kalın mont giymekten.

#küçükbeyazyakamutlulukları
Sosyal ağlarda paylaş

bekar evi kurasım var - çok masraflı tek başıma götüm yemiyo

araba alasım var - 2.el fiyatları ebesinin nikahı kadar arttı 30bin etmez dediğin araçlar 40a yaklaştı, o kadar para vermeye kıyamıyorum

motor alasım var - bütçe ok but bununla da arabayla yapabileceğim bazı şeyleri yapamayacağım ve max mart-ekim arası kullanabileceğim için süreki bi acaba8-) diyorum

çok kararsızım emenike.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

araba alasım var - 2.el fiyatları ebesinin nikahı kadar arttı 30bin etmez dediğin araçlar 40a yaklaştı, o kadar para vermeye kıyamıyorum

motor alasım var - bütçe ok but bununla da arabayla yapabileceğim bazı şeyleri yapamayacağım ve max mart-ekim arası kullanabileceğim için süreki bi acaba8-) diyorum

çok kararsızım emenike.

hormonlar pik diyorsun...butun satir aralari karsi cinsi isaret ediyor..
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

çok kararsızım emenike.

Motor ne alican? Buradan biri bi ihtimal saticak motorunu onumuzdeki aylarda, Daha 1500km'de dedi diye hatirliyorum. Anlasirsiniz bi ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

seneler sonra saat 17:00de isten cikicam lan!

hani her gun degil de yine de arada isten 17:00de cikabilecegim. ay cok guzel! simdi disarida az yagmur var. ama polar berem de var. bence yururum biraz. bi kahve icerim. insanlarla falan sohbet bile ederim galiba (iste bunu yapmayacak!) waffle falan yerim.

17:00 lan! bugunun yarisi bana kaliyor neredeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

seneler sonra saat 17:00de isten cikicam lan!

hani her gun degil de yine de arada isten 17:00de cikabilecegim. ay cok guzel! simdi disarida az yagmur var. ama polar berem de var. bence yururum biraz. bi kahve icerim. insanlarla falan sohbet bile ederim galiba (iste bunu yapmayacak!) waffle falan yerim.

17:00 lan! bugunun yarisi bana kaliyor neredeyse.

https://www.youtube.com/watch?v=_kTwnO-cOeg
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda tam olarak oyle degil, istege bagli olarak seciyorsun isini. yine de evropa standartlarina uygun olarak calismak garip tabii. ben her halukarda haftada 3-4gun 19:00a kadar calisir, sabah da erken gelirim (yoksa is bitemez)

yeni bir ulkede calismanin en sacma yanlarindan birisi yeni telefon numarani ezberlemek. telefonda cevapsiz cagri var 5-6 tane. bakiyorum "lan kim bu ki!" neyse aradim, masa ustunde yeni verdikleri telefon titremeye basladi.. hmm demek ki benim numarammis. adamlar hat calisiyor mu diye denemek istemisler. benim diger telefon numarami aramislar vermeden once.

neyse kendi numarami ezberleyim bari.

bi de ev bulabilsem iyi olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

çok kararsızım emenike.

Motor al. Eve numan başganla çık yarıya böl masrafı, arabayı boşver.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

çok kararsızım emenike.

Ne motor ne araba al... Buna harcayacağın bütçeye bi tane arkasını bekar odası gibi yapabileceğin panelvan al karavan gibi kullanabileceğin.

Haftasonları doğa gezileri + sınırsız seks temalı yolculuklarla bekar evine çıkmadan işlerini rahat rahat halledersin ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...