Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

00.30'da aktif oluyo rahatsız etme modu
9.30'a kadar işte
daha önce farkettim umursamadım dedim, aslında yaptığım şey 9.30 öncesi kalkacaksam gece aktifleşen rahatsız etme modunu kapıyodum. bu sefer unutmuşum yane
bi de son 500 gecenin 468'inde falan ayık girmedim yatağa mesela çok mu ciddi bi problem ki korkuyorum bazen
Sosyal ağlarda paylaş

Ufak evden baydim diye az buyuk biseylere bakayim dedim, suna denk geldim, aklim kaldi. Bakmaz olaydim.

https://www.onthemarket.com/details/3282585/

"Koy bi yerine tasin gitsin ile" "olm manyak misin verilir mi o kadar para" arasinda bi yerdeyim.

Hayat cok zor gunluk ///_-))
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

o parayla afrika'da üç kabile doyar

Tum afrikayi doyuracak kadar yardim gondersem yine farketmiyo, inanilmaz ufak bi yardim ulasiyo ya da hic ulasmiyo. Diger turlu kirk kere kalkinirdi sirf hanimla benim ustumuzden. O yuzden nereye ne verdigim kimseyi etkilemiyo panpa raadol.
Sosyal ağlarda paylaş

Kolay kıl olan, insanları sıfırlayan bir adam değilimdir. Bir sürü yanlış yapılsa da belli bir değerde tutarım, en son damlaya kadar kasarım insanları kolay kaybetmemeye çalışırım. Yarı yolu devirdim, bu kadar yıldır ilk defa suratına ağız dolusu küfür etmek istediğim bir insan oldu 3 ayda... Ya sabır çekmekten bezdim. Şu piyango çıksa küfür edeceğim için sevinicem para kazandığım için değil resmen... Şerefsiz.
Sosyal ağlarda paylaş

o tarz bir ev için 3000 iyi ama tabi o fiyata olmasının sebebi biraz güneyde olması. gerçi yine batterseanin oralar fena değil ama elephant and castle'a doğru gittikçe fatih mecidiyeköy falan oluyor ortam birden. misal finchley road civarlarında 3 oda (ki odalar çok daha küçük) 1 salon evler 3000. öte yandan richmonda gidersen de aynı paraya bahçeli müstakil ev falan bulabilirsin. loughborough reeds falan gibi yerlerde ise çiftlik kiralarsın aynı paraya. böyle işler işte. bence londrada ideal mekan primarkla lidla olan total mesafeyi minimize eden yerler keza mayışın %60ını kiraya verince diğer şeylerde ucuzcu olmak gerekiyor. ama tek sorun genelde lidlları mecidiyeköy gibi yerlere açıyorlar sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...