Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

geldigim yerde adamlar bariz ilkel dosyalama kullanmislar :/

1ay olmadi geleli, gene kiz dramalari yasiyorum. manasiz... bariz "selam drama yasamak ister misiniz?" falan diyorum sanirim. ya da bayagi crayz magnet olarak dolaniyorum.

5. kahvemi bitirdim.. bastim bruce dickinson'i.. hizli hizli 3 raporu 21.yy'a tasiyip bitirdim. 2 tane daha yapmam lazim sabaha kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

geldigim yerde adamlar bariz ilkel dosyalama kullanmislar :/

1ay olmadi geleli, gene kiz dramalari yasiyorum. manasiz... bariz "selam drama yasamak ister misiniz?" falan diyorum sanirim. ya da bayagi crayz magnet olarak dolaniyorum.

5. kahvemi bitirdim.. bastim bruce dickinson'i.. hizli hizli 3 raporu 21.yy'a tasiyip bitirdim. 2 tane daha yapmam lazim sabaha kadar.

Sunu okurken aklima geldi. Dun koydugum kahve suyu kaynamistir heralde, kalkip bi kahve yapayim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

abi HSE'de calisan kiz toplamayi elle yapiyor ya.. hesap makinesi ile yapiyor abi. manual toplama bariz.

benden 14hafta hazirlanmis rapordaki toplama hatalari bugunku rapora kadar gelmis. 14 haftalik rapor duzelttirdim de client'a nasil aciklayacaklar bilmiyorum.

"e bizim kiz salakmis da...." mi diyecekler. allahtan cost degil de training hours.

bulllllllshit

diger yandan uyukluyorum cok gunduzleri. 1ay oluyor ve gulag calisma saatlerine alisamadim hala. hep gececiyim, gunduz sabahin korunde cok kafam calismiyor. verimsizlik icinde gidiyor 1-1.5 saatim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...