Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

dana22 said:

abi sormasi ayip da ne bekliyorsun ki.o global sirkette calisan da yurdum insani ha mese ha kavak..odun ayni odun..kaldi ki cok utopik sirkette calismiyorsan yurtdisinda da ayni got muhabbetlerini dinleyip ayni corporate gaci kaprisini vs cekeceksin ..this is isparta ay kuzum..

dediklerine katılıyorum da
bazı şirketler oluyor, şirket kültürü türkün bu ortadoğu kültürünü alt edebiliyor. Tabii o şirketlerde de işler güllük gülistanlık herşey über değil ama gold'un nelerden yakındığını çok çok iyi anlıyorum, çalışma hayatımın tümünü corporate'lerde geçirmiş olarak.

Yurtdışında nası bilmiyorum, gidince görücez :)
orda da sarmazsa akademik devam ederim. Hatta sarsa bile akademik devam edebilirim, şimdilik karışık
önce okul bitsin sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

bu muğa kodumun turizmcilerini yasalardan ayıran şey ne? yasal çalışma saati, fazla mesai, haftalık izin vermeme gibi konularda yani.

şimdi kendi işyerimi sigortasız işçi çalıştırdığı için şikayet edicem, gerçekten gelip bakarlar mı? isim şu bu verip.

sonrasında gaza gelip diğer otel restoranları falan da dolaşıp personellerle konuşup aynı durum için oraları da şikayet edicem. hayatımı turizmi çökertmeye adıyorum galiba.

turistlere terör dedikodusu da yaptım bol bol. turizmciler açlıktan ölseler kafalarına ayağımla basıp vock diye kırıp akıtırım pekmezlerini.

"aga buralar sakat yakında bi şeyler olabilir" diye bi sürü ingilizi kekledim bugün mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

bu muğa kodumun turizmcilerini yasalardan ayıran şey ne? yasal çalışma saati, fazla mesai, haftalık izin vermeme gibi konularda yani.

şimdi kendi işyerimi sigortasız işçi çalıştırdığı için şikayet edicem, gerçekten gelip bakarlar mı? isim şu bu verip.

sonrasında gaza gelip diğer otel restoranları falan da dolaşıp personellerle konuşup aynı durum için oraları da şikayet edicem. hayatımı turizmi çökertmeye adıyorum galiba.

turistlere terör dedikodusu da yaptım bol bol. turizmciler açlıktan ölseler kafalarına ayağımla basıp vock diye kırıp akıtırım pekmezlerini.

"aga buralar sakat yakında bi şeyler olabilir" diye bi sürü ingilizi kekledim bugün mesela.

https://i.imgur.com/aqIZYld.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

sigortasiz calistiriyorlarsa gelip bakarlar kan alirlar hatta, tum hincini boyle cikarabilirsin destekliyorum.

fakat dolasip milleti ayartmaya calisirsan senden de kan alirlar
Sosyal ağlarda paylaş

sistem değişmediyse şöyle bir bug var bir de
devlet senin tüm hesaplarını blokluyor
yani borcu ödemek için bankadan para çekemiyorsun :)
elinde nakitinin olması lazım blokaj olmadan önce

bende para yoktu nakit olarak, allahtan döviz hesaplarımı bloklamamış devlet. ben euro alıp, dövizcide bozdurup öyle ödediydim vergi dairesine gidip.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Ben onu odemiyecem diye inat ettiydim
Sonra devlet coktu hesabima aldi

O gunden sonra ogrendim ki, tefeciye borclan ama devlete borclanma

ayni seye ben de karar verdim. Bankaci olmanin yararlari, boyle bir olayla geleceklerini biliyordum. Devletinin elinin yetmeyecegi yerlere gecirdim tum birikimleri, kkr ve ek hesap icin havale yapiyorum arada hahahaha. Bloke koyuyorlar arada, ama her sene kampanya yapiyorlar gelin borcunuzu taksitlendirelim diye, TRde oldugum zamana denk gelirse gidip bir imza atip yoluma devam ediyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...