Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

unutmuşum bu günlüğü ya... biraz içimi dökeyim sabah sabah.

işsizliğimin 2.ayını da bitirdim. Yapmak istemediğim işlere giremediğim için üzülüyorum. Para suyunu çekti. Bir sürü yerle görüşüyorum aptal aptal teklifler geliyor kimisi de beni kabul etmiyor.
İşsizlik güzel şey aslında da çok değil şöyle havadan 3-4 bin TL olsa keyifli yaşarım.
şimdi hiç yok :(

tüm gün kitap okuyorum, film izliyorum, biraz javascript bakınıyorum, biraz bitcoin üzerine yoğunlaşıyorum biraz quora da milletin How can I change my life completely başlıklarını okuyorum biraz ondan biraz bundan ne bok yediğimi bilmiyorum yani.

yaş oldu 32. Acaip depresyona giriyor insan. Sanki böyle bir yarıştaymışız da çok geri kalmışım, taraftarlarım(ailem) artık yavaş yavaş stadı terkediyor gibi.

hayır iş olsa da bir bok değişmeyecek. Linkedin e giriyorum benden daha az kalifiyeli insanlar tecrübesiz insanlar zort müdürü pırt direktörü.
neyse. buzlu kahve yaptım bi de rick and morty izleyeyim. hiç huyum değildi yeni başadım.
sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

ulan evlilik ne zor iş ya. haftada 7 gün, gün başına ort 14 saat çalışıyorum, bir tane araba kredim var ev kirası, faturalar alayı şirketten hala para yetmiyor. Harcadığım bir yer de yok anasını satayım.

Nasıl geçiniyorsunuz lan.

sen bi de cocuk yaparsin o zaman gor

evlenen adam cocuk da yapar :)
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

evlenmeyi dusunenler 100k yi gozden cikarsin oyle diyolla

100k mi haha ha hahaaa, sadece gelinlige 100k isterler paran varsa. balayi ev duzme dahil mi?

kadinlar icin ideal dugun masrafi = sahip oldugun para + bankadan alabilecegin para + 1 TL

AMA SADECE 1 KERE EVLENIYORUM yeterince like alamazsak olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Çok imreniyor insan işsizliğe ama bu boyutu da var işte, empati yapabiliyorum kısmen.

Sabırlar, bol şanslar... Ümitsizliğe kapılma illa ki bulacaksın uygun bir şey ve bu boş günlerini hatırladığında sersem sersem sırıtacak, özleyeceksin :)

benim issizlik guzel gidiyor simdilik
8 senenin sonunda hakketen yorulmusum ama tempodan onu farkediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...