Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efe Aydal ve video'lari

Auril

Öne çıkan mesajlar

aşırı kürt butthurt'ü geçmemiş hala.

topicte yazılan kadar dolu mükemmel felan değil adam. fazla gel-git birisi.

mesela eskiden komik videolar yapıyordu, gündemi tam ortadan vuruyordu. sonra laf olsun diye videolar çekip arkaya alakasız müzikler koymaya başladı. "nasıl olsa izleyici kitlem var" diye düşünüyor sanırım.

bir şeyler için uğraş veriyor, ona itirazım yok. ama misal batesmotelpro kendisini çok hızlı geliştirip hızlıca medyanın içine girmişti. buna karşın efe hep aynı formülü kullanıp aynı şeyleri yapmaya çalışıyor. ve bu da onda gelişimi çok aşırı yavaş tutuyor.

önce izmiri çok övüyordu. sonra izmir'den kaçıcam dedi, abd'de bi iş buldu felan gitti. sonra yapamadı izmir'e geri döndü felan.

bi ara podcast ekibi kurmuştu, saçma sapan bi kavga yaşandı, ekibi umursamadı "kim ne isterse yapsın takılın" şeklinde bi havaya büründü ve o podcastçiler dağıldı.

bir şeyler yapmaya çalışıyor, hakkını yemeyeyim, ama sağlam adımlarla gitmek yerine sürekli "beni izleyen izlesin izlemeyen kendi bilir" şeklinde takıldığı için yıllardır aynı yerde.

podcastleri zevkli, onu önerebilirim. ama biraz fazla mhpci bi kafa hakim, onu gözardı ederseniz gündem hakkında yorumlarını dinlersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de sevdiğim bir adamdır. Özellikle din konularında doğru tespitleri var. Okuyor, araştırıyor, uğraşıyor ve sonunda güzel içerik sunuyor. Skeç kısımlarında güzel fikirler üretiyor ama uygulama da geliştiremedi kendini. Kamera teknikleri, montaj falan ilk günkü seviyede kaldı. Öğrense o kısımları yürür gider aslında. İlk çıktığı zaman da yazmıştım bunu ona uzunca :D.

Takip ediyorum hala zaman zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...