Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO: International Beta

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

abi ps falan hikaye champlarda ya, kamplayın dar çıkışları ben dün 78k ile çıktım oradan :D

edit: oha thomas hırsız mıymış? ulan adamın biri kız arkadaşıma oyunu öğretiyorum diye onu dedi galiba thomas oydu birisi ona dalınca bende savunayım diye dalanı kestim, demek hırsızmış ondan dalıyormuş o zaman? ohaha.
Sosyal ağlarda paylaş

10 saniye bekliyorum bandajın etkisini gostermesi icin . süre cok uzun bence . bazen de bandajin etkisi cok az oluyor .

Magery heal spell ile tedavi olurum diyordum ki 40 meditation ile dolmuyor mana , dakikalarca beklemek lazim . pvpde medi yapilmaz bu haliyle.

Neleri gozden kacırıyorum ? Öneriniz nedir ?
Sosyal ağlarda paylaş

csubasi, bandajin suresi dex statin ile ilgili , verdigi heal miktarida healing + anatomy skilli ile ilgili, OSI standart'inda ,yaptigimiz tek degisiklik bandaj attiginda 1.5 sn freeze olmasi playerin, okadar

40 meditation cok dusuk arttir ? ve leather armor giyiyor olman lazim full medi yapmak icin.

discord yerli yerinde duruyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

Sagolun cevaplar icin
Lag sorunum devam ediyor. Baska oyunları denedim, amerikadaki server dahil sorunsuzum .

Runuo oynamadim .Melee Dmg returnlu-spike shield , zırh vb var mi ?
Melee tank yapmak isterdim . pvm sadece mage icin uygun gorunuyor . summon atip beklemekten fazlasi eglendirecektir. tank healer dmger seklinde degismesi hos olurdu .

Ayrica bineksiz bir dunya istiyoyum
Sosyal ağlarda paylaş

csubasi said:

Sagolun cevaplar icin
Lag sorunum devam ediyor. Baska oyunları denedim, amerikadaki server dahil sorunsuzum .

Runuo oynamadim .Melee Dmg returnlu-spike shield , zırh vb var mi ?
Melee tank yapmak isterdim . pvm sadece mage icin uygun gorunuyor . summon atip beklemekten fazlasi eglendirecektir. tank healer dmger seklinde degismesi hos olurdu .

Ayrica bineksiz bir dunya istiyoyum

preaos de warrior ile pve yapamazsın ağzını kırar güçlü moblar. Uonun son haline Sampire diye bi build var o çok süperdi en son serverda onu denemiştim Dark Fatherı farmlıyor falan acaip eğlenceliydi. Dark Father bu arada gördüğün en güçlü mobdan 100 kat güçlüdür şu anki serverda (Harrower ve Bir kaç champ Hariç)
Sosyal ağlarda paylaş

ChangeLog 23 Jan 2016 Patch

- Thieves will be able to steal up to 5k gold from a player. The number will be Random. And within 1 try they cannot steal more than 5k.

- RuneBookDye and BlazeDyeTub added to the Specials Vendor.

- Vendor restock delay reduced to 15 min from 1 hour.

- Passive mana regen has been decreased by %10.

- Anti-macro captcha system added for crafting & inscription as well.

- Mustang Mounts have been added to the game, will spawn in random hues..

- Stat & Skill loss for murderers have been removed completely.

- Energy Robe

Gives +10 Intelligence upon equipping. Craftable by tailors.
Requirement: Min 105.0 Tailoring
Mats:
red dragon scales 45
yellow dragon scales 45
daemon blood 45
power crystal 2

- Robe of the Eclipse

Gives +10 Strenght upon equipping. Craftable by tailors.
Mats:
red dragon scales 45
yellow dragon scales 45
daemon blood 45
power crystal 2

- Robe of the Equinox

Gives +10 Dexterity upon equipping. Craftable by tailors.
Mats:
red dragon scales 45
yellow dragon scales 45
daemon blood 45
power crystal 2

Sosyal ağlarda paylaş

İste bundan bahsediyordum . Önünü gorurse oyuncular ona gore plan yapar
İngilizce de olsa olur . Hangi sistemlerin kullanildigi , hangi itemlarin drop-craft oldugunu ayrintilariyla ogrenirsem hedefli oynamis olurum . Ayrica sıkca sorulan sorular ve cevaplari seklinde bir link de hem senin hem oyuncularin isini kolaylastircaktir.

Baslarken bize verilen blessli dagger, kumas kiyafetlerimiz , kalkan vb zamanla durability kaybedip kayboluyor mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

edit demeyelim ona :) çok farklı şeyler malum.

abi normal değil mi zaten, ben geldim tek yapabildiğim explosion atıp yakalayabildiğime greater heal atmaktı. salak gibi shrine mı ne varmış onun üstünden geçtim çok acayip bir yere attı falan, page attım ne yapayım diye sağolsun yardımcı oldu. runebook çalışmıyordu zira orda. benim içni inanılmaz güzel bir tecrübe oldu. bir dahakine daha hazırlıklı gidicem. hatta ikinci karakterimi archer yapmaya karar verdim. belki mage / archer varsa tabi öyle bir template.

mage iyi bi template barracoon için, archer özellikle champ keserken kötü tercih olur pre-aos'e (pre-aos vs barracon)

edit demeyelim de gm yardım ediyorsa adil bir şekilde dağılmamıştır ps'ler. normalde verilen hasara göre düşüyor, bir kişiye 2 tane düşme ihtimali de var. insta kill attıysa ps'ler kime, nasıl düşmüştür merak ediyorum. ps'leri kendisi elle çantalara serpiştirdiyse de kime neye göre ps verdi acaba..
Sosyal ağlarda paylaş

csubasi said:

Baslarken bize verilen blessli dagger, kumas kiyafetlerimiz , kalkan vb zamanla durability kaybedip kayboluyor mu ?

Kumasların durability yok. Silah ve zırh sınıfına giren her şeyin durabilitysi var, kullandıkça azalıp kırılabilir. Deri hariç geri kalanlar(plate, silahlar vs) tamir edilebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

ChangeLog 23 Jan 2016 Patch

- Thieves will be able to steal up to 5k gold from a player. The number will be Random. And within 1 try they cannot steal more than 5k.

- RuneBookDye and BlazeDyeTub added to the Specials Vendor.

- Vendor restock delay reduced to 15 min from 1 hour.

- Passive mana regen has been decreased by %10.

- Anti-macro captcha system added for crafting & inscription as well.

- Mustang Mounts have been added to the game, will spawn in random hues..

- Stat & Skill loss for murderers have been removed completely.

- Energy Robe

Gives +10 Intelligence upon equipping. Craftable by tailors.
Mats:
red dragon scales 45
yellow dragon scales 45
daemon blood 45
power crystal 2

- Robe of the Eclipse

Gives +10 Strenght upon equipping. Craftable by tailors.
Mats:
red dragon scales 45
yellow dragon scales 45
daemon blood 45
power crystal 2

- Robe of the Equinox

Gives +10 Dexterity upon equipping. Craftable by tailors.
Mats:
red dragon scales 45
yellow dragon scales 45
daemon blood 45
power crystal 2

Abi yukarı taşınsın hem patch de Neden Warriorlar dandik robe giyerken mageler deathshroud giyebiliyo? bence 2 tip yap. bi deathshroud bir de Normal robe insanlar kendi beğenilerine göre craftlasın robeları. Tek tipe dayatma lütfen. Ben warrior'um diye death shround giyemicem mi. Hooded şeyleri seviyorum cünkü.

edit : Tailor nası 105 istiyor ? Ps'i var mı? Cok fazla fail olcak bi şeyi var. E madem bu kadar fail olcaksa item'ın istediği matları azalt bari. O kadar kascan etcen bulcan gelcen bi denicen fail. çok fazla zahmetli.

Ve bence Statların arttıran ekstra şeyler de olmalı. Şu sistemle 100 hp yetersiz değil mi? Jewellar falan işe yarayabilir yani. Diablo kafası gibi sdf. Stat ve skill verir sadece mesela. Hoş olabilir diye düşünmekteyim madem robe yapıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...