Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO: International Beta

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

runebook charge sayısı, bide magery ve spellbook olmadan recall atabilme must
artı bide alchemy warrior/mage characterler icin str/agility potion buff süresi bonusları olsa güzel olur. expo dmg bonusu koyuyorlar genelde serverlarda ama gerekte yoktur belki (g.exp kac vuruyor bilmiyorum burda)

ama runebook olayı en acili bence, chivary olmadıgından direk magerysiz dolaşabilsin warriorlar, zaten dungeon in/out tp de yok. bari bankalar arası gidip gelelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Starticsteki gibi Hidedan sonra yurumeye calisinca skilline gore otomatik steath check edip steath olmasi tam olur valla. adim sayisindan daha kritik bisi su olay. Baslamisken sunu da aradan cikarirsak haftasonu bana aksiyon cikar baya

RaidenXelRu said:

RaidenXelRu said:

Merhabalar,

Az once bir patch gectim:

- Increases overall stealth steps by %50.
- Adds PowerScroll drops to champions. Available scrolls (Blacksmith, Tailoring, Animal Taming, Musicianship, Provocation, Discordance)
- Studded Leather now has Half meditation allowance, means the regen rate is half compared to normal leather.
- Overall balance related armor rates.
- Buffed magical drop rates from non-champ mobs.

http://forum.ultimaonline.international/thread-24.html

arkada kalmasin
Sosyal ağlarda paylaş

Mosquito said:

Starticsteki gibi Hidedan sonra yurumeye calisinca skilline gore otomatik steath check edip steath olmasi tam olur valla. adim sayisindan daha kritik bisi su olay. Baslamisken sunu da aradan cikarirsak haftasonu bana aksiyon cikar baya

Aynen hidedan sonra yürüme direk stealth check ve her 10 saniyede bir Stealth yenileniyor fail olursa bi önceki stealthdan devam ediyor kabul ederse 10 adımı 0lıyor. Böyleydi en son uoda stealth
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...