Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO: International Beta

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

edit demeyelim ona :) çok farklı şeyler malum.

abi normal değil mi zaten, ben geldim tek yapabildiğim explosion atıp yakalayabildiğime greater heal atmaktı. salak gibi shrine mı ne varmış onun üstünden geçtim çok acayip bir yere attı falan, page attım ne yapayım diye sağolsun yardımcı oldu. runebook çalışmıyordu zira orda. benim içni inanılmaz güzel bir tecrübe oldu. bir dahakine daha hazırlıklı gidicem. hatta ikinci karakterimi archer yapmaya karar verdim. belki mage / archer varsa tabi öyle bir template.
Sosyal ağlarda paylaş

Thomas isimli bi karakter çaldı. İki 115 taming, bir 120 provo, bir 110 musicianship, bir de discordance düştüğünü biliyorum. Craft scrollu düşmedi sanırım.

Bir ara champion guide benzeri bir şey hazırlamak lazım, unutmuş ya da bilmiyor millet, çok kaotik oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sacros said:

Thomas isimli bi karakter çaldı. İki 115 taming, bir 120 provo, bir 110 musicianship, bir de discordance düştüğünü biliyorum. Craft scrollu düşmedi sanırım.

Bir ara champion guide benzeri bir şey hazırlamak lazım, unutmuş ya da bilmiyor millet, çok kaotik oluyor.

bir dahakine kill on sight abi yok boyle bisey :D o adam bide o kadar uzun sure ordaydi ki :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sacros said:

aynen Thomas çaldı. çalsın zaten abi, hırsız değil mi herif. hile mile yoksa sorun yok. aküla nın dediği gibi heryerden bağırdık gideceğimizi yani ahaha

ben hiç champion yapmamışım onu farkeettim bunca yıl. hep pvp yaptım galiba
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...