Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pet tracker fikri

Chastor

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar sevgili patiler,
Türkiye'de çok fazla olmadığını farkettiğim ve evcil hayvan sahiplerinin büyük korkularından olan evcil hayvanını kaybetme sorununa bir çözüm getirmek istiyoruz. Bir arkadaş grubu olarak böyle bir düşüncemiz var. Mobile application üzerinden, evcil hayvanınız belirli bir alanın dışına çıktığı zaman bildirim atan ve yerini tespit etmeye yarayan bir ürün olsa böyle bir ürünü alır mıydınız?

Bu tarz bir ürünü daha önce kullananınız oldu mu?

Bu tarz bir projeyi sormak için paticikden daha uygun ortam olmadığını düşündüğümden önce sizlere bir danışayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

eve çıkıcam yakın bir zamanda zemin kat falan olursa kesinlikle böyle bişeye ihtiyacım olur diye içimden geçiriyordum. ama var mı bilmiyorum varsa da ucuz birşey mi?

1-2 tane kedi almayı düşünüyorum kesin kaçar bu sıpalar. geçen gün bir eve baktım direk yer seviyesindeydi resmen, benim bile kaçasım geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Deri altina takilan ciplerle hayvani takip etmek mumkun degil, anca bulununca veterinerde okutuyolar sahibi kim ortaya cikiyo.

Takip cihazlarina sim kart takmak neredeyse sart oldugundan deri altina yerlestirilebilecek kadar ufak bir cozum yaratmak mumkun olmayacaktir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...