Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arıza Tip

Grego

Öne çıkan mesajlar

Grego said:

vjhadfv ulan, sayenizde biraz daha detay almak durumunda kaldım. ben biraz yanlış yorumlamışım heralde, eski sevgili mevzuları bildiğin. baştan böyle anlasaydım zaten müdahil olmazdım, avukat bir arkadaşı aradım, tazeyken yaralar gitsin rapor alsın karakoldan, dava açılır, para cezasına çevrilir ama sabıka kaydı olur diye akıl verdi.

ama hiç mi başınıza gelmedi benzer birşey abi, konu amacı oydu aslında.

dedik

benzer bi olay başıma gelmişti. bi kız arkadaş erkek arkadaşının tacizinden falan sıkılmıştı beni tartaklıyo sokakta falan. ben de kıza yazıyorum telefondan işte bırak aptalı ne uğraşyıosun falan filan diye. çocuk almış telefonu eline. lan desene yanımda diye caddeye çğaırıyo gel buraya ağzını burnunu kırcam ot bok. lan dedim git senle derdim yok niye kavga ediyim rahat bırak kızı falan

üstte biri demiş mesajda, olan yine yardım edene olur onlar gider barışır suçlu sen olursun
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

illegal baglanti ne abi git koy kafayi iste. herif uzatmaya kalkarsa o zaman sokarsin ne sokacaksan. kapina gelmis arkadasin el acmis sana. sen sirt ceviriyorsun. yakisyor mu hic?

ya orası biraz mafyavari okundu sanırım, tekstil de oluyor böyle bağlantılar demek istedim. yani reis diye gezmenize gerek yok. parasını ödemediğin atölye malı vermiyor, gidip zorla alıyorsun, borcunu ödemediğin atölye geliyor fabrikanı basıyor vs. hani özel bir durum değil, olan şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

edit: son 2 sayfayi okumadan yazmistim. eski sevgili oldugu resmilesmis. sonuc ayni.

sostizmin dedigi mantikli gorunuyo, karsindakini insan gibi dusunursen. ama hayatta insanlar cok nadir. hele konu kiz meselesi oldu mu, o insanlar bile hayvana baglayabiliyolar. kiz dedigin zaten kendi basina acaip bi varlik. durum cok tehlikeli

adamla kizi bir araya getirdin, sen de ordasin. adam sana sen kimsin ulan ne aramiza giriyosun amugaooogum dediginde ne olcak? (kimsin yani hakkaten? felsefi bi soru) ya pisacaksin ben arkadasiydim da sey ediyim dedim de derken kuculerek yok olacaksin. adam ezecek de ezecek.

ya da ne bicim konusuyosun lan sen daltarak diye ters gireceksin. kavga baslarken kiz herife sarilip ya dur yapma o benim arkadasim kotu bi amaci yok falan diyecek. bak ben kiskanc adamim- yaaa beni mi kiskandin flirtu yapacaklar gozunun onunde. ya kizim sen beni niye cagirdin yahu falan diyceksn bi sn diyip opusecekler falan. mal gibi kalacaksin. bu tabi iyi bi sonuc.
bi de kavga olup, sen guzel dayak yedikten/ ya da dovup karakolluk olduktan sonra kizin adamla barismasi var. o da bi ihtimal
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Grego said:

vjhadfv ulan, sayenizde biraz daha detay almak durumunda kaldım. ben biraz yanlış yorumlamışım heralde, eski sevgili mevzuları bildiğin. baştan böyle anlasaydım zaten müdahil olmazdım, avukat bir arkadaşı aradım, tazeyken yaralar gitsin rapor alsın karakoldan, dava açılır, para cezasına çevrilir ama sabıka kaydı olur diye akıl verdi.

dedik

benzer bi olay başıma gelmişti. bi kız arkadaş erkek arkadaşının tacizinden falan sıkılmıştı beni tartaklıyo sokakta falan. ben de kıza yazıyorum telefondan işte bırak aptalı ne uğraşyıosun falan filan diye. çocuk almış telefonu eline. lan desene yanımda diye caddeye çğaırıyo gel buraya ağzını burnunu kırcam ot bok. lan dedim git senle derdim yok niye kavga ediyim rahat bırak kızı falan

üstte biri demiş mesajda, olan yine yardım edene olur onlar gider barışır suçlu sen olursun

hah tamam. bu kız sana niye sordu mesela bunu, sonrasında ne oldu?
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

sostizmin dedigi mantikli gorunuyo, karsindakini insan gibi dusunursen. ama hayatta insanlar cok nadir. hele konu kiz meselesi oldu mu, o insanlar bile hayvana baglayabiliyolar. kiz dedigin zaten kendi basina acaip bi varlik. durum cok tehlikeli

adamla kizi bir araya getirdin, sen de ordasin. adam sana sen kimsin ulan ne aramiza giriyosun amugaooogum dediginde ne olcak? (kimsin yani hakkaten? felsefi bi soru) ya pisacaksin ben arkadasiydim da sey ediyim dedim de derken kuculerek yok olacaksin. adam ezecek de ezecek.

ya da ne bicim konusuyosun lan sen daltarak diye ters gireceksin. kavga baslarken kiz herife sarilip ya dur yapma o benim arkadasim kotu bi amaci yok falan diyecek. bak ben kiskanc adamim- yaaa beni mi kiskandin flirtu yapacaklar gozunun onunde. ya kizim sen beni niye cagirdin yahu falan diyceksn bi sn diyip opusecekler falan. mal gibi kalacaksin. bu tabi iyi bi sonuc.
bi de kavga olup, sen guzel dayak yedikten/ ya da dovup karakolluk olduktan sonra kizin adamla barismasi var. o da bi ihtimal

baya olayı yaşar gibi okudum, çözümleme yaptın. tebrik.

bombilo said:

bak bu eleman belli ki bir kıskanclık krizine girmis, kıza okuz gibi davranmıs. sen araya girersen, bariz ihale sana kalır, mızraklayan yerine dayağı sen yersin ahaha.

sevgili mevzusunda sonra, mesafemi aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlis mi guzel kardesim cozumleme?
bi de ondan sonra bunlarin iliskisi devam ederken, sen bunlarin arkadas cevresinde "aralarina girmeye calisan adam" olacaksin. ya iste kizda gozu mu varmis neymis, firsattan yararlanmaya calisti diye konusacaklar. kiz da hepsini onaylayarak degerini arttiracak.

uff icim daraldi resmen
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

Killer said:

Grego said:

dedik

hah tamam. bu kız sana niye sordu mesela bunu, sonrasında ne oldu?

hatırlamıyorum random konuşuluyodu. ama ihale bana kalıcaktı. hayırdır birader sen kimsin diye kalkıp caddeye inebilirdim. büyük ihtimalle tek değildi o da 3-5 de arkadaş alırdıım yanıma hop meydan kavgası.

da ne gerek var yani? kızlar ilgi odağı hareketleriyle bazen böyle milleti çekiyo işte. sen de saf kanıyosun. kendi kız kankaları yok mu akıl verecek? lan zaten ben kız olsam, erkek arkadşaım bana kötü davransa gider kıza sorarım aynı durum başına gelmiş mi diye. erkeğe gidip niye sorayım dfsgds

trapi yemişin. yukarda biri güzel akıl vermiş, şöyle böyle yap ciddileşirse hallederiz gibisnden kestirip at. hem güven vermiş hem çözmüş gibi olursun.

ha varsa 100 kg toplar gidersin adamla sert yüzleşirsin bacıma gider mi yaptın sen diye.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

abi karışma bak sen beni dinle. tartaklandıysa gitsin anasına, babasına, kardeşine, dayısına, amcasına, emmisine söylesin. gitsin şikayetçi olsun, mahkemeye versin. ama yapmamış neden acaba?

böyle hem duyulmasın, hem büyümesin ama bir yandan da şuna bi ders vereyim kafasıyla sana geldiği için 2 kere şüpheleniyor insan.

karışma.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...