Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 6 64GB-SpaceGray Sıfır

unK

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Başlıktan da görüldüğü üzere; Mart 2015'te alınmış, bir kazada frizbiye dönmüş, apple tarafından garanti kapsamında sıfırıyla (jelatinli eheh) değiştirilmiş telefonumu satıyorum.

Başka bir telefon kullandığımdan bu tertemiz telefonu daha çok beklemeden satmak istiyorum, 1 hafta önce yapıldı swap.

Biraz sıfır fiyatlarını araştırdığımda en ucuz 2800 e kadar inildiğini bazı kampanyalarda 2600 zorlandığını gördüm. Ben gittigidiyor tarzı sitelere 2500 üzerinden koydum. Ancak patiye özel 2400 TL'ye bırakırım ilgilenenler eklesin.

Bunlar da önlü arkalı fotolar; imeiye hafif bi fotoşop yaptım tribe girmeyin.

Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

garanti kapsamı bugün alınmış gibi tam kapsam dahilinde mi ki sıfır ürün üzerinden fiyatlıyorsun?

aslında biraz benim gibi satıcılar ne kadardan satıyor diye araştırıp 2500'ün uygun olacağını düşündüm, çünkü 2650'lere kadar çıkanlar olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de 700 tl'ye iphone 5 16gb beyaz satıyorum arkadaşlar. Turkcell'den alınma . Üşendim başlık açmaya şimdi.

benim tel'de degismisti bu apple'in pil yüzünden geri çağırma zamanzingosu zamanı(tabi ondan sonra kullandım). Full kaplı ve ekran koruyuculu kullanıldı makro çizik yok mikro olabilir bakmam lazım evde.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Ben de 700 tl'ye iphone 5 16gb beyaz satıyorum arkadaşlar. Turkcell'den alınma . Üşendim başlık açmaya şimdi.

benim tel'de degismisti bu apple'in pil yüzünden geri çağırma zamanzingosu zamanı(tabi ondan sonra kullandım). Full kaplı ve ekran koruyuculu kullanıldı makro çizik yok mikro olabilir bakmam lazım evde.

istanbul mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...