Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doğum kontrol yönteminiz?

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

doğru uygulama ihtimali de kondom ile aynı ise beni ikna ettin

O sana ve partnerine kalmış. İki korunma yönteminin de doğru uygulamalarını doktorunuza danışabilirsiniz. geri çekilme yönteminin doğru uygulama yöntemini tıpta pek anlatmıyolar, doktorların da büyük kısmı reçete edemediği şeye inanmıyor (misal gastriti de sadece lansorla tedavi etmeye çalışıyo doktorların bi yarısı, ne bi diyet önerisi veriyor ne de bi hayat tarzı önerisi. Lansor verip yolluyor), dolayısıyla detaylar için ne yaparsınız bilemem. Burda yazmaya kalksam ya biyerden noyan çıkar, ya da ben ban yerim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

..elemanla konusuyorsun mesela nasilsin neyin var ..sıkıstırıyorsun..zor bela anlatiyor 4 sene once sunum vardi bunum vardi..ee ne yaptirdin..sunu bunu bunu bunu yaptirdin mi sunu yaptirmadim bunu yaptirdim bunu yaptirmadim..sonra..sonra diyince eleman bir bos bakiyor..ne yaptin diyorum ..eh gitmedim diyor..niye diyorum ..susuyor..e sikayetler diyorum..aynen duruyor..

peki diyip gonderiyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben de öyle diyodum da dirençli ht hastası tanıdık vardı bi tane, 4 ilaçla 140/90a düşüremiyoduk tansiyonu adamın. Cerrahiden sonra öyle bi kilo verdi ki dört ayda, tek ilaç 120/80 tansiyonla geziyo şu an. Ha bence yakın zamanda malnutrisyon belirtileri başlar, şimdiden reflü falan sıkıntı ama hipertansiyon çok daha tehlikeliydi işte
Kar/zarar meselesi yani bildiğin
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu konuda cok net calisma vs yok ama o hasta icin konusmak gerekirse ameliat masasinda -komplikasyon demiyorum. cerrahin aortu yanlislikla kesip oldurmesi-malpraktise girer sanirim..ihtimali o insanin ameliat olmayip da 5 sene icerisinde obezite kaynakli ht ? kalp yetmezliginden olme ihtimalinden muhtemelen daha buyuktur..
Sosyal ağlarda paylaş

niye ameliati yapiyorsun..obezite cok tehlikelidir hastaliktir ileri yasta oldurur..ee sen ameliat masasinda komplikasyonda bilmem kacta kacini telef ediyorsun..ne gerek var..hayat kalitesi cok cok cok tartismali..gec komplikasyonlar sık..sen tutup mideyi dolayip fundusa dikiyorsun bilmem ne..sonra ..ben bilmem ben dolayip biraktim..ugras dur..
Sosyal ağlarda paylaş

Geri cekme konusunu neden bu kadar kotulediniz anlamiyorum. Eger hastalik olayi yoksa takilir mi o lastikler ya. Erkek zevkini dusunursek kornmadan olayi iyice yasayarak kadina sorumluluk atmak en guzeli. Geri cekilme olayinda aksilik yasayanlara sansizlik mi ? Becerememek mi denir bilmiyorum !!

Eger normal cinsel iliski dusunuyorsak kayganlastiriciya neden ihtiyac duyulur ki . Kadinlar gayet guzel salgiliyor bunu
Sosyal ağlarda paylaş

şunu gördüm ki geri çekilmede esas problem çıkaramamak fln sanıyor herkes.

precum denen birşey var türkçesi zevk suyu gibi mal bişey. içinde bir miktar sperm muhteva edebiliyor. hele ki penis yolunda bir önceki boşalmadan sperm kaldıysa kesin ediyor. o sevişme esnasında farketmeden gidebiliyor ve hamile bırakabiliyor.

üni'de bir arkadaşımın başına geldi ayrıca. iki seans seviştiklerini ve kesinlikle içeri boşalmadığını söylemişti ama hamile kalmıştı kız. başa gelme şansı çok az ama olayın sonucu büyük. dikkat etmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Benjani çok önemli bir noktaya değinmiş.

Tıp fakültesi hocası yaşanan bir olayı aktardı.

Delikanlının evine polisler geliyor ve bir kızı hamile bıraktığı için ailesinin şikayeti üzerine emniyete götürüyorlar.
Kızın kimliği belli olunca delikanlı hep prezervatif ile ilişkiye girdiklerimi ve beraberliklerinin aylardır sürdüğünü anlatıyor.
Savcılık tıp fakültesi K/D uzmanlığından konu hakkında görüş istiyor.
Muayenede doktor kızın ifadelerinden şüphelenip savcıya hamileliğin gerçek olduğunu ancak kızın gizlediği bir şey olabileceğine dair bilgi veriyor.

Kız biraz baskı altında kalınca
Evet hamilelik ondan başkası yok ancak onu kaybetmek istemiyordum. İlişki sonrası prezervatifleri çöpe atıyordu. Oradan alıp iceriklerini vajinama sürekli sürüyordum diye itirafta bulunuyor.

Yaaa..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...