Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Snowboard - karda kafa göz yarma sanatı

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Bucket list gibi son zamanlarım. İçimde kalan her şeyi parasız halimle yapmaya çalışıyorum.

Yazın dalış bröve mi aldıktan sonra içimde kalan bir diğer spor için dün sabah çıktık kartepe ye gittik.
kiraladık board'ları enişteminde eski xl kıyafetlerine çöktüm.

müthiş eğlendim. ders almadık yüzbinlerce kez düştüm genelde çok hızlandığım için kendimi attım tabi.

board kiralama 30 tl
ski pass de 40-50 tl olunca yapılabilir bir spor dedim.

şimdi devam edeceğim.

ama olm nasıl duruyoruz lan? :(

nerelere bakalım hangi videoları izleyelim
Sosyal ağlarda paylaş

yetenekli miyim yeteneksiz miyim bilemedim ama çok da zor gelmedi en azından düşerken hep dengeli düştüm.

ayrıca aşırı pahalı değil bence ya.
deacthlondan 300 tl ye başlangıç için kıyafet düzülebilir.
uludağ da falan skipass ücretleri ne kadar bilmiyorum

bansko hayalim var. orada epey ucuzmuş
Sosyal ağlarda paylaş

ben geçen sene mart ayında palandöken in zirviesinde 6-7 saat mahsur kaldım. jandarma kurtardı. bilmiyorsanız en tepelere çıkmayın, aşağıda öğrenin önce.

alt üst takım, kayaklar vs palandökende 20tl vermiştik bu arada. yukarıçıkma şeyi de 10 tl mi neydi. epey ucuz gidecekseniz oraya gidin. hacı baba dan döner de yersiniz. cağ kebabı falan abov
Sosyal ağlarda paylaş

Abi az bir şey kaymayı bilen biri varsa ekipte, sırt çantasına doldurun su, bira ve sandviçleri.

Tepeye çıkar açarsınız kumanyanızı mis gibi.

Sorun fakirlik değilde insan gibi kaymaya gidip oradaki işletmelerin insana kayması koyuyor biraz :)

Edit: Eğer kaymayı bilmiyorsanız bira falan götürmeyin tabi. Ama su termos sandviç falan sorun olmaz düşseniz de.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahhaha adamlarin para kisma methodu sicak sarap, bira ve viskiyi termosta goturme asfsadfasfasfsfasf

termos kac para lan? dememis akilli..
bi sicak sarap koysan kaca cikar ki de hesaplamamis.
viski diyene bisi demiyorum zaten

bunlari alt alta toplasan bi gun daha kayarsin yani.

cay haci cay.

turk cay icer
Sosyal ağlarda paylaş

Nako said:

Jeeztro said:

ben geçen sene mart ayında palandöken in zirviesinde 6-7 saat mahsur kaldım. jandarma kurtardı. bilmiyorsanız en tepelere çıkmayın, aşağıda öğrenin önce.

adam survival, anlatasana biraz daha. geçmiş olsun.

eyw. yazarım bir ara şidmi işteyim yılbaşı sonrası biriken işler akşam 11 den önce çıkabilirsen karaların bişeyler. fenaydı ama yani. bir daha kaymaya çalışmam mesela o bana ders oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...