Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

invalid EU key sahipleri

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

Gecen hafta pazartesi bazı kişilerin sorunlarını çözdüler daha dogrusu bir kısım keyi daha çevirdiler bizde bu gün geri kalanınıda hallederler nelki diye düşünüyoruz ama geçen sefer ENO haber vermişti bu sefer ondan ses seda yok bu pek iyiye işaret degil :)[signature][hline]Önce Muhabere Sonra Muharebe
http://www.hordishmanner.com/
Sosyal ağlarda paylaş

hala ses yok nasıl iş bu of![signature][hline]When hell is full,
the dead will walk the earth.
(benim bulduğum bir laf değil bir siteden almıştım, insan haklarına çok saygı duyan bi mod arkadaş benden habersiz değiştirmiş imzamı link veremiyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta not olarak özellikle Türkiye'de, özellikle bu konuda mağdur olan en az 5 arkadaşım var lütfen keylerimizle ilgilenin tarzı bir şey de etkiledim. Tabi ne kadar sonuç doğurur bu, bekleyip göreceğiz.[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Aşağıda yağız yer delinmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hayden, 25 Ocak 2005 10:28 tarihinde demiş ki:
ben ve bir kişi daha var yeni convert başvurusu yapan. ben iki gün önce yolladım ve aynen ses seda yok.

Hadi ya... Uf çok moralim bozuldu...[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz önce bu mail geldi bana arkadaşlar Hala bekle diyolar insanda peygamber sabrı olsa tükenir valla :)

-----------------------------------------------------------
Hello,

The transfer of your US authentication key into an EU one is being dealt with. We will send you a confirmation mail as soon as it is completed.

Thanks for your patience.

Blizzard Europe Entertainment
Ana
Billing Support
www.wow-europe.com

--------------------------------------------------------[signature][hline]Önce Muhabere Sonra Muharebe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bogachan, 25 Ocak 2005 17:26 tarihinde demiş ki:
usta ben 15 aralıkta doldurdum ilk formu hala bi sonuç yok sonun benim gibi olmaz insallah

Ben ölmüşüm ya alana kadar akla karayı seçtim ben WoW'u...
Mağduruz Blizzard duy bizi... Şu ana kadar activated olmamış en az 5 kişi biliyorum ve onlardan belki de 1 ay sonra yapabildim bu işi. Bu durum hiç de iç açıcı değil.[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bu arada siz bu tarz bir işlem yaptınız gibi sıradan bir mail de almadım ben bu convert olayından. Bir sorun var mı, endişelenmeli miyim? Hani her mevzuyu yapınca çat diye bir mail gelir ya siz böyle böyle yaptınız şeklinde. Ondan bahsediyorum.

Saygılar

[Bu mesaj Warri tarafından 25 Ocak 2005 17:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...