Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Samsung 22" monitör 2233BW x2

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

DH veya gitti gidiyora filan koymadan once patidas hakkı diyerek buraya ekliyorum.

Şirkette kullandığım 2 adet 2233BW satılıktır.

Amazon blackfriday indirimlerinden ne zamandır istediğim dual monitor mountu alınca, bari 2 tane de yeni ips alayım diyerek vc239h aldım.

yoksa dediğim gibi işyerinde kullanım için 2233'den gayet memnundum. Herhangi bir sıkıntıları yok gayet temizler.

dvi-dvi kablo + guc kablosu mevcut, kutu yok, fatura haliylen yok.

ankara içinde elden bizim şirkette deneyerek teslim alabilirsiniz. gerekirse kargo da yaparım ama kutu yok malum, ayarlanır bişiler.

foto;

teknik ozellikler

fiyat için donanim habere baktım 2015 içerisinde 200tl civarına satılmış bi kaç kere, o civarda bişiler ayarlanır.

Sosyal ağlarda paylaş

balta değil de burda yazılanı görünce şaşırdım bedeki de aynı şekilde cortlamıştı içindeki kenarından geçen güç kabloları bile yanmış plastiği filan açınca gördüm. nese yenisini aldıktan sonra bi tamirciyle tanışıp ona verdim de içine led ışık filan taktı bişiler yaptı güzel çalışıyor şimdi ama açılırken şu çok eski tvlerden gelen çık çık diye bi ses vardı ya yüksek bi ses ondan geliyor bi kaç kez kıp kıp ediyo filan :D
bendeki 3 senede gitmişti bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...