Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

Suark said:

cüzdandan cüzdana gönderim içinde bi tuto bişi var mı ya?

bide şey yapamaz mıyım?
traderda fake hesap açıp ( telefon veriorz tabiki )
sonra o fake hesap üzerine X kişisnin walletından para gonderıp Y kişisinin walletına para çeksem

Olur dımı?

Anlamadim Xten Y’ye direkt gondermek varken araya niye exchange’i katacaksin ki? Her hesap her hesaba gonderebilir, exchange de sadece bir hesap
Sosyal ağlarda paylaş

TheGreatWall said:

Hacim ile hesabın kime ait olduğunu kanıtlama arasında en ufak bir bağlantı yok.
Saçma bi önerme yaptın en başta bro.
Kabullenmek lazım bazı şeyleri.

Okumayi da bilmiyosun heralde, cahillik zor.

Dur hatta bak tekrar alinti yapayim:

said:
Bitcoinin olayi buda, sana bitcoin'i TL karsiligi alip satma hizmetini sunan platformun olayi o degil. Okadar parayi oraya sokup cikarirken, maliye kalkip "sizin bu havuz hesabinizdan su kisinin hesabina su kadar para gelmis, bu parayi hangi uyeniz gönderdi, bu uyenin adi soyadi ne" dediginde, adamlarin verecek cevabi olmazsa, o platform nekadar yasar sence?

Okadar para derken, belirledikleri limitin ustu. 500.000 lira olmasina gerek yok. Platform sana o hizmeti sunarken kendisini garantiye alir, yoksa umrunda olmaz kimin ne kadar yatirip cektigi. Para piyasasi deyince bi dunya kuraliydi, kontroluydu virti zirti giriyo isin icine. Hacimle kimligini kanitlamanin bi alakasi yok dedin ya daha bisey demiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sana yazdigim cevabin bilale anlatilan versiyonu da alintiladigim mesaj iste. Hala israrla anlamayan ve "ben daha uzaga iserim ben biliyom" kafasinda cevap yazan sensin heh. Her boku okadar biliyosan buraya yazip bize sormana gerek yok, git hallet kendince. Kiviracakta bisey yok, mesajlar alenen ortada lol
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

heh tamam süper, peki onun için yöntem nedir?

googlelamaya korkuyorum sımdı se321321421 tane spam cıkacak dolandırıcı sayfa cıkacak

Telefonuna jaxx indir sana bir adres verecek exchange’e para cek deyip o adresi yazarsan 1 saat icinde telefonuna gelecek para sonra ordan istedigin adrese gonderebilirsin veya telefonda tutabilirsin.

Backup phrase’ini yedeklemeyi unutma uygulama anlatiyor zaten guzelce onu kimseyle paylasmaman lazim hatta kagida yaz dursun bilgde de tutma
Sosyal ağlarda paylaş

exchangerında bunun olmaması saçmalık aslında. bittrex'ten NXT aldım mesela, kaçtan aldım, şu anda kaç, bunun dolar karşılığı ne, % kaç zarar-kar ediyorum anlık göstermesi lazım. kaçtan aldığıma ayrı bi pencereden bakıyorum, kaç olduğuna ayrı bi pencereden, sonra karşılaştırıp kendim hesaplıyorum falan. sene 2017 :(
Sosyal ağlarda paylaş

saolasın dediğin şey offline wallet dimi? yaptım onu tabi daha para atmadım.
sardalya said:

Suark said:

heh tamam süper, peki onun için yöntem nedir?

googlelamaya korkuyorum sımdı se321321421 tane spam cıkacak dolandırıcı sayfa cıkacak

Telefonuna jaxx indir sana bir adres verecek exchange’e para cek deyip o adresi yazarsan 1 saat icinde telefonuna gelecek para sonra ordan istedigin adrese gonderebilirsin veya telefonda tutabilirsin.

Backup phrase’ini yedeklemeyi unutma uygulama anlatiyor zaten guzelce onu kimseyle paylasmaman lazim hatta kagida yaz dursun bilgde de tutma
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Ne var ne yok buna basın bence , hayvan gibi yardırıyorlar.

https://blog.iota.org/
https://www.reddit.com/r/Iota/
https://thenextweb.com/hardfork/2017/11/28/iota-microsoft-data-marketplace-cryptocurrency/

Mesajı yazdığımda 1.1 usd 'miş , şuan 1.8-1.9usd arasında.
Nerdeyse %80 kar sdfsfsf.
Bitfinex'de son 24 saatte en çok işlem yapılan 2. para.
Sosyal ağlarda paylaş

Binance de kullanabilirsin. Komisyonlar bir hayli düşük.

FunFair ve Genesis Vision (GVT) coinlerinin Mart-Nisan'a kadar yatırımı 3'e katlayacağının duyumunu çok yakın ve 4-5 yıldır crypto currency sektörünün içinde olan bir dostumdan aldım. Şu ana kadar ne söylediyse tuttui o yüzden biraz FunFair'e para gömdüm. Hiç alan var mıdır forumda bilmiyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...