Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

bombilo said:

korax el attıgın her yeri kuruttun bizi de batırdın, girme sen girme.

sen bitcoine girdin bitcoin çöktü, arbitraja girdin zarar etmeye başladık. yeterse yeter.

Ya olm benim ne kabahatim var, asil sen girince bitcoinin ayarlari bozuldu resmen, cryptocurrency dunyasinin dengesi bozuldu senin yuzunden. :D
Sosyal ağlarda paylaş

eğer amazon, estcoin çıkmaz ise,
bitcoin 90-100k $ bandını görecektir kesin diye düşünüyorum. 100k yı geçince de patlayacaktır diye öngörüyorum.

amazonun coin i ve estcoin de eğer ödeme sistemleri hızlanırsa, transfer anlık gerçekleşirse, amerika ve eu desteği ile, geleceğin para birimi olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

raiden network var hizli payment icin.. ayrica ethereum uzerinde olmayan hic bir coinin sistemin gelecekte yeri yok. estonya sistemlerini kendi blockchaini uzerine kuruyorsa hata yapiyordur, 51% attack yiyince gecerler ethereum'a.

Bitcoin disinda yok yani, o da ilk oldugu icin ozel. Onun da ilerde Ethereum uzerine gececegi gunleri ongorebiliyorum.

Bitcoin sadece bir cryptocurrency ethereum ise platform.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

isin komigi hazirandan sonra BCH ve bitcoin gold forklari oldu,

yani haziranda alsan suanda 9950 dolar degil 9950+1600+300 paran olacakti ^^

Onun yerine Temmuz başıydı galiba 260'tan ETH aldım, aldığımın ertesi hafta 130'a düştü. Şimdi 400'e fırladı allahtan yine kardayım da, 130'ken almak için beklemedim diye çok dövünüyorum yine.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

raiden network var hizli payment icin.. ayrica ethereum uzerinde olmayan hic bir coinin sistemin gelecekte yeri yok. estonya sistemlerini kendi blockchaini uzerine kuruyorsa hata yapiyordur, 51% attack yiyince gecerler ethereum'a.

Bitcoin disinda yok yani, o da ilk oldugu icin ozel. Onun da ilerde Ethereum uzerine gececegi gunleri ongorebiliyorum.

Bitcoin sadece bir cryptocurrency ethereum ise platform.

Ethereum gelecek açısından çok potansiyelli, benim de ana yatırım orada, katılıyorum. Ama stabiliteyi bir türlü oturtamadılar. Daha geçen gün yine 300 milyon dolarlık eth sildik ehü ehü diyolardı.

İkincil potansiyel de Ripple benim için, o da arkasındakilerden ötürü.

Bunun dışında accık Litecoin aldım, gerek yokmuş heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Parity multiwalletlardan mi bahsediyorsun? Ethereum'un sucu degil ki parity ekibi bugli smart contract yaziyorsa, boyle boyle gelisecek alternatifi yok zaten desen ki X daha iyi yapiyor ve daha iyi smart contract type checkingi suyu buyu var gene kabul edebilirim.

ne stabilite sorunu var ethereum'un? bence yok sadece ileride yapacaklari gelistirmeler gene dunyada ilk olacagi icin cozulecek cok problemleri var ama halihazirdaki sistemleri bence iyi calisiyor.

sen gerci mining dunyasina cok hakimsin belki 17 saniye olmasi isleri karistiriyordur henuz uncle'lara payout vermiyorlar stale block oluyordur mutlaka.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...