Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

çin başladı çoşkuya

ilk target: 357-363
ikinci target: 376-380

300$ 9 ayda oluşan direnç diye bir yerde okumuştum. anormal bi haber gelmedikçe 300'ü kırması çok zor artık. zaten son silkroad coin auctionı bitti. inşallah dumplanıcak fbi coini kalmamıştır daha :P
Sosyal ağlarda paylaş

hafta sonu klasiği gene düşecek gibi valla. akşama doğru belli olur vaziyet. yükselebildiği noktada çıkın bence, baya riskli şuan. 345 kırılmayınca uptrend yalan oldu. yukarı doğru breakout'u görmeden elleşmemek lazım, 300'ü tekrar test edicek gibi. ama o civarda stabilize olur, artık min 250-270'den aşağısını beklemek aç gözlülük olur bence
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

çin başladı çoşkuya

ilk target: 357-363
ikinci target: 376-380

300$ 9 ayda oluşan direnç diye bir yerde okumuştum. anormal bi haber gelmedikçe 300'ü kırması çok zor artık. zaten son silkroad coin auctionı bitti. inşallah dumplanıcak fbi coini kalmamıştır daha :P

lel break up başladı yukarıya doğru
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus yazma artik yeter. Sen bunu dedikten hemen sonra dusmeye baslamis yine. Tutturamiyosun mudur birak.

Bir de tahminin tutmadigi, grafik diger tarafa dondugu an "tamam o tutmadi ama simdi boyle olcak demekki" diye diye loop'a girdin resmen. Erke donergeci gibi enerji ureticen diye korkuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...