Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DietBet : kilo ver para kazan

di

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

Şuna baktım.

https://www.dietbet.com/games/72029#how-it-works

6 ayda %10. Bunda birşey yok ki? Neden 6 ay veriyorlar?

p90x'i yaptığım 1. haftada 6 kilo vermiştim, o zaman 74 kilo mu neydim yanlış hatırlamıyorsam. 1 haftada adamların 6 aylık hedefi tutturuyorum.

Ne anladım bu işten.

toplanan 100K yı 6 ay kullanacaklarda o yüzden:)
Sosyal ağlarda paylaş

Bana ananem 1.500 TL vermişti zamanında 3 ayda 10 kilo verdim diye. Kadın bilmiyor tabii yüzde hesabıymış, metabolizma yaşıymış, cinsiyetmiş. Kendi vereyim dese 10 kiloyu 1 yılda veremez, o yüzden bastı parayı. Canım ya. Sonra o 1.500 TL'yi kiloları geri almak için yedim resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

Şunu hastanede yatan hastalara yapsak yarısı tansiyondan, yarısı diyabetten kurtulur resmen. Yasal bi yolu yok demi yapmanın :(

Hukumet destekli olsa olur aslinda.

Hukumet niye desteklesin derseniz, hastalara devlet butcesiyle alinan ilaclar yuzunden. Hastane masraflari yuzunden. Az hasta = az masraf.

Olcumleri falan da hastanede yapcaklar, oh mis.

Gavurlar baya seviyo biyle seyler. Yuksek kolesterol cikti mesela, ilac yerine saglikli beslenme uzmanina gonderdi adamlar beni. Parasini devlet oduyo tabi.

Diger yandan gelen hasta sayisini azaltmak icin bir suru sey yapiyiorlar, mide bulantisi oksuruk tipi seyler icin eczanenize basvurun diyolar mesela. Oyle salgin falan cok olmayinca "lan ciddi biseydir belki bi bakalim" kafasi yok. Ciddi biseyse ciddi ciddi hastanelik oluyosun diyolar, haliyle bizdeki gibi hastalik hastasi olamiyosun. Osuramasan acile kosmuyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Bana ananem 1.500 TL vermişti zamanında 3 ayda 10 kilo verdim diye. Kadın bilmiyor tabii yüzde hesabıymış, metabolizma yaşıymış, cinsiyetmiş. Kendi vereyim dese 10 kiloyu 1 yılda veremez, o yüzden bastı parayı. Canım ya. Sonra o 1.500 TL'yi kiloları geri almak için yedim resmen.

Carls Jr da yok tabi o zaman. Gelsin burger king'ler gitsin pizza hutt'lar.
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

kilo verildiğini nasıl kanıtlayacaz ki? her şekilde hile yapılır ?

Yaziyo sitelerinde. Fotograf cekiyosun farkli acilardan, cekerken sunu da yaz koy diyolar kenara, o yaziyla birlikte gonderiyosun, ustune tartinin tek basina fotosunu gonderiyosun ustunde kac kilo olctugu yazarken falan. Hala inanmazlarsa video da istiyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Baggio said:

Zamanında bende babamla iddaya girip o zamanların efsan Nokia telefonlarından birini aldırmayı başarmıştım. 1 ayda verdiğim kiloları sonra gani gani aldım gerçi 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Oce4n said:

kilo verildiğini nasıl kanıtlayacaz ki? her şekilde hile yapılır ?

Yaziyo sitelerinde. Fotograf cekiyosun farkli acilardan, cekerken sunu da yaz koy diyolar kenara, o yaziyla birlikte gonderiyosun, ustune tartinin tek basina fotosunu gonderiyosun ustunde kac kilo olctugu yazarken falan. Hala inanmazlarsa video da istiyolar.

belki ben çok kötü niyetliyim ama yani ne insanlar var ortalıkta insanın aklına glemiyor değil. belki adam tartının ayarıyla oynadı, ne bileyim abi tartının olduğu zemine hile ypaarsın falan. düzgün adamdan çok dolandırıcı var zaten. sistem güzel ama. abuse edilmezse insanlar için güzel bir challenge olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...