Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mor ve Ötesi

Random-Man

Öne çıkan mesajlar

ben senın yerınde olsam bilmedigim hiçbir konu hakkında tartışmaya calısmazdım acıkcası. Mor ve Otesi'nin benım gozumdede bir degeri yok benım anlatmaya calıstıgım hadiseyi bi anlayabilseydin zaten sorun kalmayacaktı. 80'lerdeki hard n heavy, glam/hair metal thrash metal power metal gibi ortaya cıkan akımların alternatif rockla ufaktan yakından alakası olmadıgını sana soylemek birşey kazandırmaz anlamıyosun cunku nası olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Heh bu kadar seveni ve bu kadar nefret edeni olan kaç tane grup tanıyorsunuz :D Boşverin işte ya.

Yaptıkları müzik belki çok orjinal değil,bir yenilikte katmıyor olabilirler ama Türkiye'de gerçekten kaliteli müzik yapan nadir gruplardan biridir.

Amerika turnesi,Avrupa turnesi vs. sanırım bunların kanıtı.Şahsen ben öyle ahım şahım bir hayranı olmasam da severek dinliyorum rastgeldiğimde.
Sosyal ağlarda paylaş

yaptiklari muzigi cok sevsem mumkun oldugunca konserlerine gitsemde halen politik duruslarini anlayamadigim...
kapitalizme karsiyiz deyip rock'n coke'a cikmayiz diyip fantayla turne yapan ve mtv icin konser veren bi grup kendileri.

cok guzel sarkilari vardir herkese tavsiye ederim lise(1998)'den beri favori turk rock grubum.

-yalniz sarki
-beyaz
-past
-23
-gece
-hayat
favorilerim. cok gereksiz konusmadan once sozlerini bi dinlemek lazim kanimca.
Sosyal ağlarda paylaş

• 14 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...