Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YAPILAN APTALLIKLAR:))

fiona

Öne çıkan mesajlar

benim en buyuk aptalligim lisede bi tiyatroya gitmistik sahnedeki adam bi sorunuz war mi dedi ben de 'war' dedim. Ne dedi ' saat kaç?' demistim. igrenctii..[signature][hline]-Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
-Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 18 Ocak 2005 01:11 tarihinde demiş ki:
birini sevdim.onunda sevdigini sandım.kaç kere affettim onu hatalarından dolayı.ama tek bir tanecik hatamı affetmedi.ayrıldık

çok boktan

kızlara guvenılmıyo işte[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

Güncel bitanesinden bahsedeyim.

Kantinde uzun uzun yemek sıraları olusturulmus bekliyoruz, önlere doğru geldiğimde yan sıralardan kızın teki kafasını uzatıp, bana dogru "sana ne aliym?" diye sordu. Ben başta şaşırdım, içimden dedim oha yoksa bu aşırı cazibemin bi marifeti mi :P . Sonra döndüm kıza "ehe nebiliym ehe, nasıl yani ehe kem küm" dedim. Kız tekrar, "nee anlamadım ne dedin" dedi. Bende " eheh yok ben alırım şey zahmet etme sen eheh." dedim. Kızın gözleri oynadı bir iki santim, "ben arkdakine söylüyordum" dedi. Arkamı döndüm zebellah gibi eleman :) Tüm kantin bana gülüo, kafamdan aşaaa buz gibi su indi sanki :D

ehem evet büyük aptallık...[signature][hline]thank you thank you thank you far too kind
Sosyal ağlarda paylaş

Bi sene okulla beraber sömestr tatilinde İstanbulda bir dizide çalışıyorum ilk işim para filan istemem dedim onlarda tamam hangi ekipte istiyorsan çalış dediler 2 ay süründüm orada başlamadan önce bir kaç kişiye soruşturup onlardan bir haber çıkmayınca dizide çalışmaya başlamıştım.

Neyse tatilin sonuna yaklaşık bir hafta kala diziden ayrıldım eve dönücem İzmire artık telefon çaldı açtım ilk başvurduğum yapımcılardan birisi dediki Antalyada İngilizler film çekiyorlar seni gönderelim yarın ekip toplanıyor uçak kalkacak. Bende yav kusura bakmayın tatil bitti gelemem okulu aksatmış olmayayım dedim.

Sonra o gün bugündür kafamı duvarlara vururum hem cahil hemde salak olmak nedeniyle gelen adamlar ekip daha sonra toplayıp Pinewood a gitmişler kurgu için vesaire... böhü[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
John_Petrucci, 16 Ocak 2005 19:00 tarihinde demiş ki:
sevgilime "bilgisayar dan sana vakit ayıramıyorum ayrılmamız senin yararına olur" dedim.Mükemmel bir tokat yedim...

kız da mükemmel bişey di =)

sonra bilgisayarcı adamdan kaçıyorlar. Yapmayın yahu şöyle şeyler. İmaj meselesi. Kulaktan kulağa yayılıyor sonra....

artık sonrasını da siz düşünün :)[signature][hline]Amor omnia vincit.
Cogito, ergo sum.
Dabit deus his quoque finem.
Damnant quod non intelligunt.

Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Sosyal ağlarda paylaş

saymakla bitmez benimkiler :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

ışıklarda düşmek sanırım :P gerçi hoş güzel olmuş bana cix lerden nefret ederim ondan az yuvarlanmadım (cix lerin önünde değil kastide değil cok düştüm ama milletin icinde ışıklarda alla alla yaw sorun var bende :D)[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...