Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YAPILAN APTALLIKLAR:))

fiona

Öne çıkan mesajlar

lise 1'de kız arkadaşım gel cafede oturalım dediğinde olmaz top oynuyorum demiştim kız beni terk etmişti :)[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben babama çok düşkündüm küçükken...Sürekli peşinde dolaşır onu taklit etmek isterdim.Özellikle traş olmaya çok özenirdim.Babamda hep sakalların çıkınca derdi bi kızın sakallarının olmıcağını daha 5 yaşında bilmiyodum tabi.Bi gün annemle babam balkonda otururkenBen banyoda gizlice saçımı kestim.Ksetiğim saçlar yüzüme düştü.Onları sakal sandım(bayağı kesmiştim),Sakallarımı görünce bi sevindim bi sevindim.Aldım traş köpüğünü bi güzel boca ettim suratıma sonra jileti vurdum yanaama.O anda kanlar fışkırmıştı yanağımdan ...Salak ben kızların hiç sakalı olur mu:lol:[signature][hline]Çok Kere En Kuvvetli Tenkit Ses Çıkarmamaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

iLeride bir gün başka bir forumda şöyLe dersin ;

ben eskiden paticik forumLarda , ne kuraLLarı okur ne kuraLLarı dinLer , kafama göre BÜYÜK HARFLERLE topic açar eLaLemi kendime güLdürürdüm.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fiona, 15 Ocak 2005 19:57 tarihinde demiş ki:
senin kız arkadaşın biraz anlayışsızmış ama
sen erkeksin bi yerde top da oynıcan ama gitseydin keşke

yok yaw kız anlayışsız fln değil bnm aptallığım denirmi öyle ben gelmiyicem top oynuyorum :( çokta seviyordum pf aklıma geldi hüzünlendim.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

fiona ya bi güzin abla rütbesi takalım yakışır :)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

bana kız varda,hepsine aşık olunmuyor işte :([signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

en buyuk aptallik. bugun the incredables filmine gittim.orada bileti satan kari muzlu sut hediyemiz almazmisiniz dedi.ustune ogrencimisiniz diye sordu rezil sux ownz bab bööö[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

en büyük aptallığımı dün yaptım. ulan gelmişsin 20 yaşına , hoşlandığın kıza "gel akşam sinemaya gidelim , hem finaller bitti kutlama gibi olur" denirmi? kızda sana der cevap olarak "akşam arkadaşlarla parkormana gidiyoruz" der kalırsın dımdızlak.

bende hala iyi çocuk modunda ağırdan alıyım şekilleri. peh![signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 20

---
[b] Mustafa Kemal Atatük demişki... (Ahh erken gittin Atam)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bence kimse reha muhtar kadar yaptığı aptallıklardan şikayet etmemelidir.Şunlare bi baksanıza:muhtar bazen anlamakta zorlanır:Doğuştan kör olduğunuzu anladımda beyefendi,küçükken de gözleriniz görmüyor muydu onu soruyorum?
Dağcılar donmak üzereyken kurtarılmıştır ve Muhtar oldukça kısa ama tüm merak ettiğimiz soruların cevabı niteliğinde bi soru sorar:Soğuk muydu?
Muhtar cenaze haberi verir:Salı günü kılınacak cuma namazından sonra defnedilecek cenaze...
Bi kadın kocası tarafından bıçaklanımştır.Muhtar canlı yayında gerçeklerin peşindedir:Sizi öldürebildi mi efenim?[signature][hline]Çok Kere En Kuvvetli Tenkit Ses Çıkarmamaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgilime "bilgisayar dan sana vakit ayıramıyorum ayrılmamız senin yararına olur" dedim.Mükemmel bir tokat yedim...

kız da mükemmel bişey di =)[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...
Galeri
Sosyal ağlarda paylaş

ben olsam tekme tokat döverdim (kız olsam)
erkek olsam burnuna osururdum :hmm:[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...
Galeri

[Bu mesaj John_Petrucci tarafından 16 Ocak 2005 19:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...