Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nelerogrendik.com

26ee140

Öne çıkan mesajlar

NelerOgrendik.com

Yeni fikirlerle yeni projeler yapılmaya tam gaz devam ediliyor. Bu sitede güzel bir fikir ile oluşmuş. Öğrendiklerinizi, nasıl öğrendiğinizi, ne zaman öğrendiğinizi yazabildiğiniz gibi diğer yazılanlarıda görebiliyorsunuz. İster itiraflarınızı, ister konuşmayı öğrendiğiniz zamanı yazabilirsiniz. Ayrıca rastlanmamış anketler ve bir de tartışma alanına sahip.

Eğlenceli vakitler geçirebilmek için bence hoş bir site.

edit: url'yi tıklanabilir yaptım.
[signature][hline]nickimin 26ee140 olduğuna bakmayın, önüme gelen her siteye 26ee140 diye kayıt olurken burayada olmuşum kazayla yıllar önce.. şimdide onu kullanıyorum. yoksa ben xaty
De Bakemm

[Bu mesaj 26ee140 tarafından 23 Aralık 2004 21:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forgiver, 23 Aralık 2004 22:50 tarihinde demiş ki:
niye açılmıyor site

Site bazen görüntülenemeye biliniyor. Bir kaç kere yenilerseniz açılacaktır..[signature][hline]nickimin 26ee140 olduğuna bakmayın, önüme gelen her siteye 26ee140 diye kayıt olurken burayada olmuşum kazayla yıllar önce.. şimdide onu kullanıyorum. yoksa ben xaty
De Bakemm
Sosyal ağlarda paylaş

pis reklamcı eno :D

site güzel çok hoşuma gitti
ancak anket mozilla uyumsuz.
mozilla uyumlu site istiyoruz :)
ie ile denedim, siteye her girişimizde tekrar login olmamız gerekiyor. bunu düzeltebilirsen sevinirim.

bir de bazı yazılanlar çok hoşuma gitti
zuxxi havası var, umarım böyle devam eder. :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

fikir güzel, uygumala güzel.

süper bi site bence, sıkılınca vakit geçirilebilinecek bi yer.

görünüşünü de beğendim baya.[signature][hline]Nefr, 01 Ocak 2003 20:13 tarihinde demiş ki:
Bi de benim takkem kaldırılsa bile solucanımın şapkası kalsın mümkünse, onun da ayrıca hastasıyım ehü.
Sosyal ağlarda paylaş

Site maalesef bazı zamanlarda görüntülenemiyor. Onun dışında süper olduğu kesin :) , örneğin şuanda görüntülenemiyor ama birazdan gelir sanırım. host biraz problemli galiba :)[signature][hline]nickimin 26ee140 olduğuna bakmayın, önüme gelen her siteye 26ee140 diye kayıt olurken burayada olmuşum kazayla yıllar önce.. şimdide onu kullanıyorum. yoksa ben xaty
De Bakemm
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Router yanarsa sonuçları böyle oluyor demek ki :) Herneyse sıkmayalım canımızı herkesi tekrar bekliyorum. (hatır icabı :) Teşekkürler diyim.[signature][hline]Dolu dolu sevdalar gözlerimde
Gönlümde dolanırsın hep o halinle
Uçuşuyor saçların yaralanmış kalbime
Yine sensin tek çâre şu zavallı halime...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Çekmecede kaşık aradiğimda kaşık, bıçak aradiğimda bıçak, çatal aradığımda çatal bulamadığımı; çekmeceyi kandırıp kaşık alıcam diyerek çatal için açtığımda ise hiç bir işe yaramadığını öğrendim...

bunu çk beyendim:)[signature][hline]www.RankHosting.net
bilgi için msn: [email protected]
--- --- --- --- --- ---
Saygılarımla
KJ. & e-ekrem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...