Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sheltered

kzpmaza

Öne çıkan mesajlar

konusu yok heralde dün oynamaya başladım da baya sardı beni belki sevenler vardır bu tarz.

dışarda radrasyon var sıgınakta hayatta kalmaya çalışıyosunuz ailenizle.

arada maske falan takıp dışarıya çıkıyosunuz, evleri istasyonları falan araştırıp geri dönüyorsunuz öyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ben ilk defa oynamaya başladım baktım aile yapıyoruz(ben tek kişi sanmıştım)

hepsini farklı yaptım herifi güçlü çocugu zeki falan iyi oluyo.

gerçi kavga etmiyorum hiç ya onun yerine trade yapıyorum, siz istemeden kimse saldırmıyo size en fazla kaçıp biraz hasarla yırtıyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

95 gün oldu ama evde sadece çocuk var şu an dışardan biri gelse de alsam diyorum

sadece trade için geliyorlar normal zamanda isterim gelmezler 6 kişi gedi hiçbiri katılmak istemedi trade yapmak istedi.

bug filan mı bu acaba arabanın da 2 parçasını buldum tekrar başlamak istemiyorum.sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 5 ay sonra ...
1-2 gundur bunu oynuyorumda zoom in yapmadan da oynaniyor baya piksel falan cok dert olmuyor bence, full screen oynamiyorum, oyun guzel, 90 gun civarina geldim,

crafting table son upgrade ve recycle aletini yapinca easy mode a geciyor gerci biraz ama level atlatmasi, upgradeleri questler falan oynaniyor. binalara item respawn suresi 5 gun.

ozellikle karavan tamiri ve yeni sifir haritaya gitme guzel olmus ustelik aileye yeni akraba katiliyor boyle yapinca, 5 kisi oluyor default, heralde bir daha yolculuk yapinca 1 kisi daha gelecek?

pet olarak da balik alin:o <--

birde oda ve merdivenler bir kere konunca kaldirilamiyor ona gore yerlestirin. merdivenler yer kapliyor cunku.

50. gunden sonra factionlar cikmaya basliyor haritada
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...