Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cafede tanışmak

hitler-

Öne çıkan mesajlar

saatin var mı diye sor ; varsa zaten bırak gitsin , mutLaka eve 9 da girmek zorundadır , eğer yok derse benimde yok ne güseL dersin :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

ne alaka $imdi[signature][hline]Msn'de Madder 20.01.2005 15:08'de dedi ki:
"bu ciletiiiiiiiiiiiiiiii
taçsız kral pele,bakenbauer,nadya komanaççi,biricit bardo,ingiltere kraliçesi elizabet, kaleci mıyer*, fenerbahçeli cemil kullandı. hepsi de şöhretini bu cilete borçlu! on saniyede susuz sabunsuz traş!"
Sosyal ağlarda paylaş

vaLLa ben iş hayatına girene kadar hiç saat takmadım , keLepçe gibi geLiyor bana[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

sana öle gelio[signature][hline]Msn'de Madder 20.01.2005 15:08'de dedi ki:
taçsız kral pele,bakenbauer,nadya komanaççi,biricit bardo,ingiltere kraliçesi elizabet, kaleci mıyer*, fenerbahçeli cemil kullandı. hepsi de şöhretini bu cilete borçlu! on saniyede susuz sabunsuz traş!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
i_died_for_you, 21 Ocak 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
öle bişe olsa nie bütün gün cafede otursun hatun kavramları karıştırmayalım arkadaşlar lütfennnnnnn...

bütün gününü cafede geçirebiLiyorsa eğer hayatını doLduracak başka bir işi yok demektir. Ya koca arıyordur ya da sosyaL gözükmeye çaLışıyordur :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

ne cafesi bu bahsettiginiz..ben tum gunumu internet cafede gecirebilirim mesela.diger turde cafeyse gizli bahce disinda bi yerde olmaz =)[signature][hline]Msn'de Madder 20.01.2005 15:08'de dedi ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 21 Ocak 2005 17:56 tarihinde demiş ki:
koca arıyan hatun kendini ağardan satar

bu ne ya:) bütün koca arayan hatunlarin kendilerini agirdan sattiklarini zannetmiorum.. hepsini ayni kefeye koymak sacmalik.. insanin karakterine, huylarina göre deisir bu...[signature][hline]I need u like a devil needs sin...
Sosyal ağlarda paylaş

ya tabiki her insan birbirinden farkLıdır , bütün koca arıyan hatunLar kendini ağardan satacak diye bişey yok , ama ben bir geneLLeme yaptım. Ev kurmak aiLe kurmak isteyen hatun kendini ağardan satar ki hem o adamı iyi tanısın hemde adamın onu iyi tanımasını sağLasın.

Ha Laf oLsun diye evLene bir sürü çiftte var , onLarı konuşmanın dışında tutuyorum.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

ona koca aramak demeyelim de daha çok saglam iliski isteyen hatun kendini agirdan satar diyebiliriz[signature][hline]Msn'de Madder 20.01.2005 15:08'de dedi ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 21 Ocak 2005 18:01 tarihinde demiş ki:
mave abi mave abi, cok tecrubelisin abi.
mave bizi discoya gotur.

disco tecrübem fazLa yoktur , pascaL noumayı arayın siz en iyisi[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undomiel, 21 Ocak 2005 18:01 tarihinde demiş ki:
ona koca aramak demeyelim de daha çok saglam iliski isteyen hatun kendini agirdan satar diyebiliriz

sağLam iLişkiLerin sonu evLiLiğe gider geneLde[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...