Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cafede tanışmak

hitler-

Öne çıkan mesajlar

said:
hitler-, 18 Ocak 2005 19:02 tarihinde demiş ki:
said:
Mave, 18 Ocak 2005 19:01 tarihinde demiş ki:
geçmiş oLsun , üstüne bir bardak su iç
tanışma işini iLk göz göze geLdiğin an yapacaktın , artık gidersen ayağına seni maymun eder

hadi yaaaa harbimi ee napcam ben ?

yapıLacak iş basit ama sen yapabiLirmisin biLemem

kızı ayağına getirteceksin :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 18 Ocak 2005 19:04 tarihinde demiş ki:
said:
hitler-, 18 Ocak 2005 19:02 tarihinde demiş ki:
said:
Mave, 18 Ocak 2005 19:01 tarihinde demiş ki:
geçmiş oLsun , üstüne bir bardak su iç
tanışma işini iLk göz göze geLdiğin an yapacaktın , artık gidersen ayağına seni maymun eder

hadi yaaaa harbimi ee napcam ben ?

yapıLacak iş basit ama sen yapabiLirmisin biLemem

kızı ayağına getirteceksin :)

oha abii kız hiç gelirmi :)
Sosyal ağlarda paylaş

@hitLer ; niye geLmesin kızın ayakLarı yok mu ? topaL mı yoksa ?

kız hiç geLir mi diyeceğine ben nasıL getireyim abi kızı ayağıma de anLarım :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 18 Ocak 2005 19:06 tarihinde demiş ki:
girdiği ilgilendiği sitelere bakcaksın ona göstere göstere onun ilgilendiği şeylerle ilgilenceksin :-)

said:
hitler-, 18 Ocak 2005 19:00 tarihinde demiş ki:
yaaaa cafe dedıgım ınt. kafe degıllll

Bi konu okunmadan pat diyede lafa dalınmazki[signature][hline] Bende Özledim Bende
Sosyal ağlarda paylaş

devam devam

bir yerde ya gercekten güzel fikirler cıkıcak
ya da garbage a gidecektopic

tabi ben hala fikir bekliorum

tek akla yatkını "oturabilirmiyim" seklinde olanı ki ben düsünmüorum onu da yapmayı[signature][hline]Emaleth, 12 Ocak 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
where is hareket, there is bereket paticiklerim.

Cthulhu_, 05 Aralık 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
12 yaşımdan beri sertleşmeye başladım hala da sertleşiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla siz erkekler de bi alemsiniz nolcak yani duygularinizi soleseniz valla anlamiorum . soyle kardesim git sole insanlar mutlu olsun bole ne sacmalik ya iliskiler bile taktikle yuruyo artik ay ben aramiim o merak eder arar ay ben solemiim sonra skLr falan.[signature][hline]Artık ne gündüz ne gece var bana.. Döktüm güllerimi çıkmaz sokaklara..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hitler-, 18 Ocak 2005 19:09 tarihinde demiş ki:
abi nasıl getirtilir söyle bakayım ? yok garsona para vereyim bu beyfendi gönderdi sizi masasına davet ediyo :)

Hiç düşündün mü peki o seni nasıL bu haLe sokmuş ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undomiel, 18 Ocak 2005 19:11 tarihinde demiş ki:
alla alla siz erkekler de bi alemsiniz nolcak yani duygularinizi soleseniz valla anlamiorum . soyle kardesim git sole insanlar mutlu olsun bole ne sacmalik ya iliskiler bile taktikle yuruyo artik ay ben aramiim o merak eder arar ay ben solemiim sonra skLr falan.

sen değiLmiydin biraz önce o taktikLerden birine kurban gittim diyen :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel o zaman. Gülümseyerek gideceksin yanına. Oturabilir miyim diye sormadan oturacaksın karşısına...

-Tanışmak için ille de birin tanıştırması gerekmiyor. Uzun süredir sizi burada görüyorum. (gülümseyerek) Bir çay/kahve içelim daha önceden birbirini tanıyan iki arkadaş gibi. Ne içersiniz?

Bunu söyledin mi olay biter işte :D Kız zaten hoşlanıyorsa senden hayır demez.[signature][hline]-Bang!
Cowboy Bebop...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...