Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2K16

Mithat

Öne çıkan mesajlar

https://www.youtube.com/watch?v=ZKcHuHmfMeE

Galiba konusu açılmamış o yüzden açiim dedim.

Yeni aldım daha , mycareer ile lisede 3 maç yaptım UCLA tarafını seçtim fakat beyaz bir pivot olarak zenci ikiz kız kardeş ve 2 zenci ebeveyn biraz saçma durmuş adfsadfadsf
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
önce 2k14'te tövbe etmiştim, sonra 2k15'te tekrar tövbe ettim ve bir mal olduğum için gidip bu sene de aldım. yine gayet kötü ve boktan bir oyun olmuş...

mycareer falan oynayanları bilmem ama online ağırlıklı oynayan, hatta %95 online oynayan biri için yine fail ötesi bir oyun olmuş.

bu sene almayacaktım işte bakmadım bile de 3 gün önce arkadaşım, ultimate team'i var abi süper falan diyince gaza gelip aldım. biraz kotarılmış ama yine çok eksik ve saçma sapan olmuş.

mesela başlangıç seviyesinde bir gri olması gerekiyor, ikinciye izin vermiyor bu seviyede oynayamazsın diye. kart almanı ve deste kurmanı sağlıyor ama kurdurduğu seviyeye göre lineup kuramıyorsun. neyse;

Herkes Korver'ı alıyor ve yine Westbrook'çuluk oynuyorlar onla falan. Patır patır perdeden çıkıp yayın 4 adım gerisinden hareketli üçlükler falan üst üste, savunma yapamıyorsun. double team denesen yok, açıktan savunsan yok, yakın ve sert savunsan yok. Burada böyleyse üst seviyelerde Westbrook'tu Durant ile neler yapılıyordur. Geçen serilerde mesela LeBron tanrıydı, burada da Curry olmuştur. Hele GSW de herkesle her yerden üçlük sallayabiliyorsundur savunma işlemeden.

4 rakipte üst üste aynı bok gelince ve maç başına 20 üçlük yiyerek kaybedince tekrar bırakma kararı aldım.

Satıyorum oyunu, 2-3 gün içinde alıcı bulamazsam FIFA ile takaslarım. İsteyen varsa aldığım fiyata satarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...