Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bandaj Hakkında Bilgi.

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

valla çoğu başkentte var first aid die öğrenebilirsin oralardan evet combat içinde de kullanabılırsın ama bırısı vurunca gidiyor birde kullandıgım zaman sanırım 1 dk boyunca 2.bandaj kullanamıyorsun yanı peşpeşe olmuyor birde burda bende bir soru sorım hazır konu açılmışken normalde bandaj atınca belırlı zaman hp verıyor ama hareket edersenız bu zaman ıcınde yarıda kesılıyor ama movielerde adam atıyor bandajı sonra hareket edıyor hala hp vermeye devam edıyor bandaj nasıl oluyoır? mikro atıyıncamı oluyor yoksa?[signature][hline][b]WoW:Hordish Manner
Msn/Mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

olmazsa olmaz bi skill bu ozellikle grind icin lvl40dan sonra oldurdugun humanoidlerden bol bol mageweave cıkıyo 50den sonrada runecloth dusmeye baslıyo bandaj suresi 8sn,8sn süresince kıpırdarsan-baska skill kullanırsan veya dmg alırsan interrupt oluyor bandaj yaptıktan sonra tekrar kullanabilmen icin aradan 30sn gecmesi gerekiyo ayrıca 225skillin ustune cıkabilmek icin lvl40 olduktan sonra quest yapmanız gerekıyo ally icin olanı bilmiyorum ama horde icin olanı orgimardaki first aid trainerdan baslıyo sonra arathide hammerfallda bitiyor yerde yaran hastaları önem sırasına göre tedavi ediyosun :)

heavy runecloth 2000hp
runecloth 1360hp
heavymageweave 1104hp
mageweave 800hp
heavy silk 640
silk 400
heavlylinen 114hp
linen 66hp[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bandaj en az prof. skill ler kadar önemli bişey. solo bişiler yapılmaya başlandıgında bunun önemini kavrıyor herkes. tabi mage ler genelde tailoring aldıklarından aynı zamanda first aid ede yetisebilir mi oda ayrı konu ama istendiginde neden olmasın :)[signature][hline]Gerçek Oyuncunun Mekanı -> GametoGame.net -> Editor
WoW Site -> TurkishWoW
Sosyal ağlarda paylaş

first aid skillini kullanmadan önce bence oyunda nasıl rahatça para kazanabileceğini öğrenmelisiniz. Çünkü first aid çok fazla para kaybettiriyor size. Oyun başında linen-wool-silk ile deli gibi para kaybediyorsunuz (drop bile olsalar sonuçta onlari proflarinizda kullanamayacak yada AH de satamayacaksiniz). Ve yaptığınız bandagelar ise tam anlamiyla hiç bir işe yaramiyor. Kullanılabilir ilk bandage heavy silk bandage ve bu bile foodun yerini tutamiyor. Sadece pvp de paladinlere karşı işima yarıyor benim. Invul açınca çakıyorum bandage bitiyo. Ama sonraki mageweave, ve aşmış runeclothlar tamamiyle bitiriyo. expert olmak için bir npc den kitap satin alman gerekiyor (ve girmişken silkcloth ve mageweave bandage recipelerini de almalısınız) ve artisan olmak için de bi quest yapmaniz gerekiyor.

cooking ve first aidi karşılaştırırken göz önünde bulundurmaniz gereken çok önemli bir faktor, food da size +15stam +15spirit gibi bi buff varken bandage sadece combatta heal ediyor. Kısaca ikisinide alın
Sosyal ağlarda paylaş

well fed 15 dakika boyunca staminanızı x sprit inizi x kadar arttırıyor.

Eskiden linen bandaj harici diğer bandajlar koşarkende yapılabiliyordu bug du düzeltildi. Mage ile oynamıştım kore betada ( lvl 42) Mesela düşmanınızın hp si %50 civarında sizin hp nizde bitmek üzere Frost nova + Megawawe bandage sayesinde hp niz fulleniyor.

Çok yararını gördüm. Ancak zorda kalmadıkça kullanmadım hem AH de satacak kadar bandajım oldu hemde hayat kurtaracak kadar.[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
GM-Newbie, 22 Ocak 2005 04:06 tarihinde demiş ki:
bandaj'ı bi yerden satın alamıyormuyuz? ille yaratıklaradan mı düşmesini beklicez ? yada bandaj yapabileceğimiz mazemeleri satın alsakta olur :)

Not : playerların mazeme sattığı pazar alanı gibi bi alan var mı?,

bandaji kendimiz yapiyoruz. malzeme ise humanoidlerden lootlanir. [genelde]

playerlarin pazar alani bir tane hordelerin ogrimmarda bir tane de alliance in iron forge da bulunan "auction house" lardir. buralarda insanlar itemlerini acik arttirmaya sunabilir, satin almak icin database de arama yapabilir, fiyat verebilir, (secime gore) direk satin alabilirler.. (auction house ba$ka bir topic konusu olabilir aslinda fazla bahsetmeye gerek yok)

P.S: Auction house da direk yapilmi$ bandaj bulabilirsin fakat kullanabilmen icin yapabilicek kadar skillin olmasi lazim diye biliyorum. Bu nedenle kendi malzemeni cikarip yapman daha akla yatkin gozukuyor.[signature][hline]bir ruya olsa sadece ben gorurdum..
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrica first aid de cure poison var. Rouge charim var hem cooking hemde first aid kasiyorum. Ilerki levellarda hem yiyecekleri hemde bandajlari ayni anda kullanarak non-stop cok rahat mob kesilebiliyor..[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher - Retired
Necrocks - Necromancer - 1L8 - Retired
Olcayto - Infiltrator - 3L4 - Retired
Alaattin -Sorcerer - 2L3 - Retired
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor - Retired
Sungur - Orc Hunter - Level 1x - (Warsong) - Active

Now in Sydney, Australia...
Sosyal ağlarda paylaş

Cok kolay dustugu soylenemez..[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher - Retired
Necrocks - Necromancer - 1L8 - Retired
Olcayto - Infiltrator - 3L4 - Retired
Alaattin -Sorcerer - 2L3 - Retired
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor - Retired
Sungur - Orc Hunter - Level 1x - (Warsong) - Active

Now in Sydney, Australia...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...