Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

ragnarosu op bulmayan bir ben miyim?
karşıma ne zaman gelse dayak yiyen bi hero görüntüsü çizdi. çok büyük ihtimal insanların tam olarak bilmediği içindir ama ultisinin lane'i temizlemesi dışında pek bir olayı yok. minimapten bakılınca evet boşa gidiyor. ben bu konuda blizzarda teşekkür bile ediyorum hatta, sayesinden insanlar minimape bakma alışkanlığı kazanacaklar.
şu an diabloyu çok beğeniyorum ben main tanklara ilk üçe girer bu hali.
varianın da dps talent kombosuyla butcherı bile dövebilmesi kendisi hakkında sempati oluşturmama sebep oldu sdf
Sosyal ağlarda paylaş

bende op bulmuyorum iste, ilk baslarda biraz afalatti ama simdi o kadar da degil. Talent dagilimida cok guzel.
Hani kerrigan kadar tehlikeli bir hero o kadar.

ultiyide iyi zamanlamak gerekiyor. yani anca base e yakinsan ve milleti ortaya cektiysen falan yakalatabilirsin.

He bide, D si guzel, onun menzilini kisar diye tahmin ediorm blizz
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

artanis baya guzel ki, yani baya baya guzel ama sonradan aciliyor.
Cok sinir bozucu bi bruiser, karsi takimda stunlocka alacak adam yoksa terminator gibi.

Bisi sorucam, bu yeni hero varya wowdan gelen kilincli aga
onun kalkan kirma olayi artanisin kalkani kiriyor mu?

kırıyor. (kendim deneyemedim reddit'te okudum.)

ragnaros çıktığından beri sürekli banlandığı için daha hiç bi oyunumda göremedim, op mu değil mi diye göremeden nerflendi bile.

diabloya da küçük bir nerf lazımdı daha dengeli olur herhalde artık.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yav nerflenmeden öncesinden bahsediyorum ben. ayrıca gelen nerfler öyle heronun potansiyeline balta vuracak derecede değil ki öncesi ve sonrası için fikrim değişsin. ultisinin 120 değil de 100 saniye olması ufacık bir etki eder zaten. ha 120 saniyede atmışsın ha 100 saniyede. kimse 100 saniyede bir spamlamıyordu 120 saniyede de spamlamaz.
diğer dmg reduce nerfleri de öldürmez yaralar nitelikte.
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard baltaladi, net bir sey geldi:

said:
Zul'jin is coming to the Nexus - and he's bringing quite the arsenal of heroic abilities. Use reactions to vote for which ability you'd like to learn about first - we'll unlock a new ability every 30 minutes, starting at 9:30am PST!

Berserker
Zul’jin gains 1% Attack Speed per 1% of missing Health.
Zul’jin can activate Berserker to increase the damage of his Basic Attacks by 25% at the cost of 2% of his maximum Health per attack.

[Q] Grievous Throw
Zul’jin throws an axe forward, dealing damage to the first 2 enemies hit and marking them for 8 seconds. Marked enemies take 50% bonus damage from Zul’jin’s next 3 Basic Attacks against them.

[R1] Taz’dingo
Zul’jin is Unkillable for the next 4 seconds, and cannot be reduced to less than 1 Health. Taz’dingo!
Sosyal ağlarda paylaş

Rag çok feci derecede optu. Nerften sonra da hala OP olarak kalacağını düşünüyorum.

Wave clear, Solo lane, Self Sustain, Dps.. Mobility harici her şey mikemmel derecede iyi yapıyordu. Hala da bişey değişeceğini sanmıyorum. Lava Wave'i kenara bırakın kendi başına çoook yüksek damage çıkarabiliyordu.

Placementlarım 7-3 bitti. Kaybettiğim 3 maçta da çıldırdım resmen. Sen git, rakibin moralesini taaa en arkadan Swapla. Takım arkadaşın Muradin gelsin Haymaker'la geri yollasın... Bir kere de değil. 2 kere! 59 kill aldığımız oyunu kaybettirsin. Çıldırmamak elde değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Her sezon sonu MMR reset değil de, mmr uncertainty geliyor. Yani sallıyorum 2500 mmr'ın var. Bunu resetlemiyor ancak maç başına kaybedeceğin ve kazanacağın mmr artıyor.

Mesela ben geçen sezonu bitirdiğimde diamond 2'ydim. 7 win 3 lose yaptım. dia 4'e attı ama personal adjustment olarak -20, -25 falan yiyorum. Çünkü hem blizz diamond'taki oyuncu sayısını yarı yarıya düşürme kararı aldı (yani eski dia 3'ler şimdi dia5 ile Plat1 seviyesinde) hem de placementtan çıkan çok sayıda yüksek mmrlı oyuncu dia3'e yerleşti.

Redditte koreliler isyan bayrağı açmışlar diye bi yazı okuduydum. Adamlar gerçek mmrlarını görmek istiyolarmış.

Bi şey daha: Diablo ve Raynor %100 winrate. OP hero istiyosanız tavsiye ederim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...