Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

17 ekim ve sonrası için sanırım 8 haftalık bir amatör TR ligi düzenlenecekmiş ( unofficial ). Twitchte akşamları (saatleri şu an net belli olmasa da) takımını kapıp gelen korwif diye bi çocuğun kanalındaki linkten kayıt yaptırıp mücadele edebileceklermiş.

dün bi maç izledim çocuklar baya amatörlerdi ama işte bizimkileri izlemesi eğlenceli oluyor hehe.
bizim buradaki team Lel kafasında takım kurup geyiğine katılsanız aslında baya bi eğlenceli olur.

evdeki bilgisayarım miladdan kalma olduğu için oyunu oynayamıyorum imkanım olsa katılırdım ben mesela :p
Sosyal ağlarda paylaş

son büyük yamadan beri takılmalar yaşıyorum. grafikleri düşürünce epey azaldı. ama bildiğin çamur oldu oyun. ekran kartım iyi değil. ancak bu oyuna rahat yetiyordu. yamada bir şeyler mi değişti, benim sisteme mi bir şeyler oldu çözemedim. ısıda sorun yok. driver sorunu falan mı acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

"mayo bureydo sikso vencıns "

bu olmalı yanlız

(tu)

Dota'daki ilk heroyu bilmem de, Warcraft 3'te hasta gibi Blademaster oynuyordum. Blademaster + Grom, WC3'ün en sevdiğim iki karakteri.

WoW'da Blademaster fantazisi yapmayı çok isterdim, arms warrior bi nebze idare etse de, bi Blademaster değil. o yüzden en azından hots'a getiriyor olmaları çok sevindirdi beni.

bunun üstüne bi de sonunda Gorehowl'u da düşürdüm, Blademaster-Grom karışımı Warriorumla transmogumu seksileştirdim :D

http://i.imgur.com/utT5KuR.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.twitch.tv/ggclef/v/95061089?t=41m51s

Legendary of the Storm (Legends of the storm deseler daha düzgün olabilirmiş ama neyse.

Day 1 - Battle of the Micro Masters: BroodWar vs WC3
İlk maçın pickleri :D :D :D

Bugün SC:BW vs SC2 var.

Team Jaedong (BroodWar)
Jaedong
Best
Sharp
HerO (BW)
Zero

Team PartinG (Starcraft II)
PartinG
TaeJa