Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

S-H said:

talentları veya oynanışını görmedim, sadece tanıtım videosunu izledim, skilleri çok sıkıcı gözüküyor, ultileri hariç sıkıcı bir hero izlenimi verdi bana.

life tap'e ability power veren talentla oynaması acayip zevkli. Spellerinin cdsi oldukça kısa. Her spell öncesinde deli gibi taplersen hem çok abzürt damage çıkarıyor hem de manası bitmiyor.

Ha ama o abaslap'e doğru ilerliyosun. o da sakat.
Sosyal ağlarda paylaş

skilleri dışında, talent ağacını çok beğendim, tam wow warlock havasını veriyor talentlar devreye girince fakat yine de skilleri fazla basit geldi bana, biraz daha yaratıcı olabilirmiş. talent harici 3/10 talentları gördükten sonra 7.5/10 derim :D
Sosyal ağlarda paylaş

yenı lane degısıklerınden sonra azmodan talentlerıyle beraber guzel olmus, baya farkettıtıyor

zagaraya alısamadım, eskıden solo ıllıdıan kesebeılıodm ama sımdı o yok heh
ama nydus network falan fılan baya guzel olmus creep degısıklıklerı bıde banelıng guzel hos olms
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
sanssizsansli said:

Ptr'da gul'danı oynayanları izledim, heroyla master seviyde oynayabilirse birisi muhtemelen oynarken orgazm olur. Böyle wowdaki mage, warlock karışımı kaçmalı kovalamalı hero olmuş. Meteor ultisi ya oyundaki en kötü ulti ya da buglı. Fear olayı çok hoş. Target placei doğru kullandığında ister adamı yzağa kaçırıyorsun istersen de kendine doğru koşturuyorsun. İki türlü de mükemmel.

Misal E skilinde bir istikamette 3 farklı patlama yapan bir özellik var. Anoltası b noktası c noktası sırayla patlıyor ama aralarında delay yok gibi yani direkt bir sonraki patlıyor. Dotadaki shadowfiensın otomatik olanı gibi düşün.
Buradan şeye bağlıcam işte, mesela e attın ardından düzgün bir fear ulti attın mı adamı o üç patlamaya da sokuyosun ve ekstra dövüyosun o güzel olabilir denenmeli.

Bunlar dışında talentları bi hayli op duruyor.
Oynayabilsem kesin alırdım bu heroyu.

bi kt gibi tons of damage cıkaran bi hero degıl acıkcası ama yınede cok zevkli corruption adamı cıldırtıyor heleki teaminde kerrigan,ilidan gibi asasinler varsa adamda corruption varken yakalarlarsa adam dırek erıyor.Meteor ultisini angel yada punisherin arkasından fortlara atmayı deneyin yok ediyor resmen fortu onun dısında hero damage icin iyi değil.Yinede cok sevdım ben heroyu bi isi bilen malfurion varsa yaninda ciddi sıkıntı yaratabilecek bi hero
Sosyal ağlarda paylaş

ben lvl 7 olacam yakında
aslında sıkıcı ama oynatıyor genede.
corruption build güzel, can emmeler güzel. Ama melee assasinlere karşı pek zayıf hele ki kerrigan veya kurtcuk varsa. anca lvl 20 de gelen ohshitbutton kurtarıyor.

onun dışında, meteor beklediğimden iyi çıktı, ooyundaki en kötü ulti gözüyle bakıodm ama işe yarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
PTR'daki ile aynı mı bilmiyorum henüz bakmadım. Rich PTR'da insanları farmlayınca şöyle bir şey olmuştu:

https://www.youtube.com/watch?v=pds33h0YSlo

Bu kadar content gelmişken en tatmin edici şeyin Starcraft 1 müziklerinin gelmiş olması ilginç bir his. Nasıl özlemişsem...
Sosyal ağlarda paylaş

125 stack meat yapmış, level 1 talenti ile yapılıyor sanırım, live versiyonda da yapılabilir gibi. pek deneyemedim 1 oyun oynadım ama inanılmaz kite yiyor, cüsse olarak çok büyük karşındaki kite yapamasa bile tanklar çok kolay body block yapabiliyor hele benim oynadığım oyunda bi etc vardı kimseye dokunamadım bile, karşıdaki picklerin çoğunu gördükten sonra falan seçilip iş yapar gibi iyi oynayanı henüz göremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...