Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Getir (uygulama)

xaty

Öne çıkan mesajlar

ben basit bir uygulama zannediyordum da dün anladım esas olayını
sana yakın olan kuryenin stoğunda olan ürünleri gösteriyor

güzel düşünülmüş, sayıca fazla siparişe ulaşırsalar sürdürülebilir olur herhalde

dondurma kampanyası ile programı yüklettiler, bence daha çok uğraşmaları lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...

bu getir batıyo filan dememişler miydi?

para hilesi mi çalıştırmışar 1.2b$ nedir... o kadar paraları varsa uygulamalarını düzeltsinler önce adam akıllı çalışmıyor bile. arama kısmı hala leş.

Oce4n tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

gorillas baya kötü durumdaydı bu arada, aylardır boykot ediliyor, çalışanlar rezalet şartlarda çalıştırılıyor, bisikletlerinin lastikleri çok fena o yüzden sürekli kaza yapıp duruyo kuryeler falanfilan. eğer o işi toparlamazsa büyük zarara girer.

bu arada getirin renkleri çok kötü değil mi ya, sokakta mor ve sarıyı gördüm mü bi yıyk çekiyorum 

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Doğru, Mart'ta 800 küsür milyon dolar yatırım aldıktan sonra Haziran'da 5 bin kişiyi işten çıkarmıştı. Aldığı yatırımlarla birlikte o zamanlar 12 milyar dolar değerlemeye yaklaşmıştı. BIST'te SASA'yı bir kenara bırakırsak şuan en değerli şirket olarak 10.3 milyar dolara ulaşan Türk Hava Yolları görünüyor. Büyümeleri güzel ama maalesef Getir bu kadar değer edebilecek bir şirket gibi gelmiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Getir yemek olmasa çoktan batmıştı şirket herhalde. Yemeksepetinin ağır sicmasi adamların çok işine yaradı. Market alışverişi için migros hemen rakipsiz gibi. Su için de Hepsiburada kullanıyorum. Her 5 damacanaya bir damacana bedava veriyorlar. Hepsipay bakiyesi de kullanılabiliyor sipariş verirken. Başka alışverişlerinden kazandiklarinla su alabiliyorsun. 

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...