Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Microsoft Yeni Bir Piyasaya Girdi.

WildGenie

Öne çıkan mesajlar

Microsoftun artık umrunda değilki bilgisayar piyasasında yeni sektorler yeni paralar kazanmak. GÖrmediniz mi gözlerini uzay taşımacılığına dikmişler.. Şu steve ballmer 10 milyar dolar mı ne yatırdı sadece bu araştırmalara. Sanırım geçenlerde de uzaya insan taşımayla ilgili lisans alan ilk şirket onların uzay araştırması şirketi oldu..
Bill Gates ler bitmiyo. Aksine büyüye büyüye geliyor. 50 yıl sonrayı hayal edin![signature][hline]AAL'05
[Bu mesaj karakedi tarafından değişti.. değiştirili... değiş... değiştirlllllll..]
(nihoohoh dün mumları üflerken dilek diledim)
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden orayıda b.k edicekler.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

System notice: A new service pack for Microsoft Antispyware is available for download! This update fix critical error on removal questioning procedure.
Press any key to start scanning.

Following spyware(s) detected on your system:
-Windows

Do you want to remove?
(Y)es (Y)es

Spyware removed.
Thanks for using Microsoft Antispyware powered by Linux... Linux?!?

Invalid system disk, insert system disk and press any key to continue.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rahan, 06 Ocak 2005 14:17 tarihinde demiş ki:
ya hasta bu herifler, onun yerine windowsun güvenliğini sıkılaştırsana? ama yok illa bi de farklı ürün satıp ondan da para basacaklar.

hakkaten ha...[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sam, 05 Ocak 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
redemption'ı da oynamadım zira adında vampir geçiyordu, osman: redemption olsaydı belki oynardım..
Sosyal ağlarda paylaş

Betayı yükledikten sonra Windows Update'de garip bir güncelleştirme çıktı "Kötü Program Temizleyicisi" isminde ama hiçbir şey indirmediği halde yüklendi falan dedi. Deneyen başka birisi varya bir zahmet aydınlatsın beni.

not: Sanırım Türkçe versiyonu bu programın ama bende hala İngilizce olarak duruyor program.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yeni haber değil bu bayadır var.
bide microsoft buna el attıysa yandık bence de
binbir türlü spyware turer şimdi[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 26 Ocak 2005 11:21 tarihinde demiş ki:
yeni haber değil bu bayadır var.
bide microsoft buna el attıysa yandık bence de
binbir türlü spyware turer şimdi

haklısın abi sakata gelmiyelimde[signature][hline]<''>^^Vuracagınız avın peşinden mi koşarsınız yoksa vurdugunuz avın mı?^^<''>
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...