Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

4.'de 7 gün oluyor haketmişin, 24 saatten sonra 1 hafta mm girmemen lazım garanti olsun istiyosan. 1 haftada bi önceki levela iniyor. 7 gün bandan sıfırlama 4 hafta sürer yani, haftaya eğer açıldığı an yine patlarsan yine 7 gün banlanırsın 24 saat seviyesinde olacağın için asd. bence çok güzel bi sistem
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

Auril said:

zaten 10 gün elimi sürmemişim
10 gün önce de 1 hafta yiycek kadar leave çekmemişimdir herhalde

e tamam arka arkaya gelmiş işte niye şaşırıyorsun, gayet de normal bence.

ben hepsinin cd si ayrı sanıyordum
kick tk leave sanırım hepsinin cd si ortakmış

neyse bir şey daha öğrenmiş olduk
Sosyal ağlarda paylaş

0-5 geride olmak ; pistol kaybetmişsin otomatik 0-3 olmuş,sonra 1 tane buy round kaybetmişsin (ki herkesin basına gelebilir) sonra 0-4 olmuş. böyle kolay leave attığına göre silver olmalısın, o seviyede cok bomba çeken olmaz yeniden silah alacak paranız var 1 buy round daha vermişsiniz (ki global maçlarında bile insanlar buy round kaybeder, bilgine) 0-5 olmus, sonra eco yapacaksınız 0-6 olacak, sonra iyi bir buy round geçirirseniz 16-6 bile bitebilir.

ama 0-5 oldu maç gitti, hadi teamkill yapalım, leave atalım, justsilverthings

edit: sistemi eleştirmen cidden komik olduğundan yazdım, keske ezilip leave cekenlere 20 gün falan ban verseler kalite artar
Sosyal ağlarda paylaş

oyundan çıkınca aldığın ceza keşke hep artsa hiç cd'ye girmese. en uyuz olduğum şey. elektrik internet falan gittiği durumlar olabilir evet ama bi çözümü olması lazım. en uyuz olduğum şey oyundan çıkan adamlar valla.

ayrıca tek girmemek lazım hiçbi zaman oyuna. en az 4 kişi. ideali 5 tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ama 0-5 oldu maç gitti, hadi teamkill yapalım, leave atalım, justsilverthings

evet abi şu kafada olmayın gerçekten ya. tam bir türk kafası şu.

ben de bazen moral bozuyorum, özellikle main hesapla oynarken. hatta skordan bağımsız, kötü başlarsam stres yapıyorum kendi kendime. sırf o yüzden daha çok smurf hesaplarımla oynuyorum. yani sadece bende böyle oluyor da olabilir ama daha önce 50 kere ettiğim gibi yine tavsiye edeyim ben, daha rahat kafayla oynanıyor. zaten smurfler her zaman daha iyi ranklerde oluyor benim mainden sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

birini kickleyince leave ettiğindeki gibi direk ban vermiyor yalnız, paso adam kicklemiş olmak lazım

ben devamlı kicklerim, hatta yanımda biri varsa f2ye bas sen diyip mallık yapana vote açarım direk 3. 5. rounda bakmadan, bana ban gelmiyor lan artık napıyorsanız siz :p

ragequitleyeceğinize adamları kickleyin onlar sinir olsun, ben geçen 7 win lose streakle rank düşmemiştim her maç 4v5 3v5le

adamın biri nasıl sinir olduysa benim profili 12 sayfa motherfuckerla spamlamıştı, garibim kazakistanlılar ingilizce de bilmiyor sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...