Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Bazi smurfler ikinci hesaplarina bir tel bagladi. Ve authenticator gerekmediginden hile de yapmadiklarindan kalici olarak prime a girdiler. Ancak bir kismi su anda level 21 olmaya calisiyor.

Dolayisi ile gn4 ve dmg traplerde kisili kalmis arkadaslar. 3-4 hafta icinde trapten ciktiniz ciktiniz. Su anda smurf orani yariya dusmus durumda. Ancak geri geliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

Bazi smurfler ikinci hesaplarina bir tel bagladi. Ve authenticator gerekmediginden hile de yapmadiklarindan kalici olarak prime a girdiler. Ancak bir kismi su anda level 21 olmaya calisiyor.

Dolayisi ile gn4 ve dmg traplerde kisili kalmis arkadaslar. 3-4 hafta icinde trapten ciktiniz ciktiniz. Su anda smurf orani yariya dusmus durumda. Ancak geri geliyorlar.

Kesinlikle katılıyorum, prime a geçiş ile birlikte DMG'ye yükseldim, son 3 oyundur da kazanıyorum. LE'ye kapağı attık mı tamamdır :D
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bi noob sorusu:
en son 1.6 da baya server falan almıştık, kend klanımız için. maçlar falan yapıoduk vs. go'da serverlar hep kendi bünyesinde sanırım değil mi?

ben arkadaşlarımla oturup cs atmak için illa hamachi falan mı kurmam gerekli yoksa kendimiz server açabilio muyuz? sabit ip falan olmadan.

rusların arasına dalıp üzülmek istemiorm. aynı levelda adamlarla başlamak istiorm.
Bunun dışında dışarda turnuva olayları dönüyor mu? klan maçları falan?

yoksa deathmatch mi oldu oyun tamamen
Sosyal ağlarda paylaş

baya geri kalmışın olaylardan.

arkadaşlarınla oynamak istersen 5v5 lobi açarsın, herkesi davet edersin 5v5 oynarsınız paşa paşa. kendi takımınla random başka takıma karşı oynamak istersen, 5 kişilik lobi açarsın, alırsın arkadaşlarını, dalarsın oyuna karşına 5'li takım getirir.

o tip imkanları baya mevcut oyunun. competitive matchmaking şeklinde çalışıyor zaten sistem. 10 tane maç kazandıktan sonra oyun senin skilini belirliyor, bi rank'e atıyor. sonraki matchmakinglerini o ranke göre yapıyor. sonrasında da rank yükselip düşebiliyorsun oyununa göre.
Sosyal ağlarda paylaş

baya otomasyon geldi yani..
peki patide klan falan var mı?
o kadar konuşup konuşup duruyosunuz.

hah birde 6.0, 7.1, 1.1, 1.3, 1.5, 1.6, cz, görüp geçirdim, background ım sağlam baya, taktiksel mânâda da, photoshop ile çok defa taktik çizip ventrilodan maç yapmışlığım var takımımla.

avantaj sağlar mı? oyun motoru açısından çok şey değişti mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi serverini da kurabilirsin bu arada. Casual ya da match making kurallari ile. Aylik kira ile hizmet veren firmalar var.

Ama kendi clientini host yaparak mac acamazsiniz. Lan game destegi yok.

Ya server kiralayacaksiniz ya da uploadu 10mbit civari olan ve stabil bir makinada dedicated server calistiracaksiniz. Hlds den biraz farkli.
Sosyal ağlarda paylaş

klan yoksa bende yokum. deathmatch oynamayı sevmiorm bu oyunu, gidip opposing force, natural selection oynarım dm oynayacak olsam.

bu arada q3 arena hala usb'mde durur 65 mb sorunsuz lan partylik.

asdsafsadf.

şimdi summer sale ile aldım. adam da var diyelim direk klan maçı yapabilior muyum yapamıyor muyum?
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

klan yoksa bende yokum. deathmatch oynamayı sevmiorm bu oyunu, gidip opposing force, natural selection oynarım dm oynayacak olsam.

bu arada q3 arena hala usb'mde durur 65 mb sorunsuz lan partylik.

asdsafsadf.

şimdi summer sale ile aldım. adam da var diyelim direk klan maçı yapabilior muyum yapamıyor muyum?

NE DM'İ ABİ.

sakinleş hele bi dur,
mm giriceksin dm değil. gir önce bi rütbeni al sonra klan olaraktan 5 kişi mm girersiniz!
team based oynayacaksın zaten..
10 maç kazanıp rütbeni al önce.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...