Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

k1nJo said:

rakibi yok diye volvo iplemiyor kantırı ya.

wat?

en son animasyonları değiştirdiler, yeni silah getirdiler (problemle de olsa), yeni eldiven skinleri getirdiler.

böyle bi oyunda "ipleyecek" ne var ki? sürekli content koyman gereken veya content konulabilecek bi oyun değil. f2p oyunlar gibi olsa belki de, oyunu olduğunca competitive tutmaya çalışıyorlar. değişiklik getirmek zor, pek de değişikliğe ihtiyaç duyan bi oyun değil.

ama adamlar cs'yi iplemiyor demek de mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

hepsi ufak boktan şeyler. hatta arada mm'i de silktiler.
hem ben onlardan bahsetmiyorum zaten.

database olsun, turnuvaya yatırım olsun umursamıyorlar işte. hani hile yapanların vac ban yemesi bile nasıl bu kadar uzun sürüyor anlam veremiyorum ben şahsen.

oyunda bi istatistik sekmesi var oyun çıktığından beri buglı. uzun vadeli istatistikler falan yok. leş gibi.
mesela şimdiye kadar kaç kere OW'lara düşmüşüz ve adımız temize çıkmış ben şahsen merak ediyorum. böyle ayrıntıları seven biriyim ben.

hadi onu geçtim map yapan yok. baydık artık. boklarıyla oynar gibi cobblestonela oynayıp duruyolar. boyuna aptal operation ve kutu çıkıyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

k1nJo said:

rakibi yok diye volvo iplemiyor kantırı ya.

böyle bi oyunda "ipleyecek" ne var ki? sürekli content koyman gereken veya content konulabilecek bi oyun değil. f2p oyunlar gibi olsa belki de, oyunu olduğunca competitive tutmaya çalışıyorlar. değişiklik getirmek zor, pek de değişikliğe ihtiyaç duyan bi oyun değil.

müzikte 7 nota var ne kadar farklı şey yapılabilir gibi bir şeye dönmüş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...