Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara icmiyen warmı,icenler ne iciyo

elexaa

Öne çıkan mesajlar

said:
CEDAY, 23 Ocak 2005 17:36 tarihinde demiş ki:
Aranızda sigaraya "özenti" olarak baslamamıs kişiler var mı bu arada ?

%99 bu sebeple baslanıyor da..

baska neden baslanirki?

Efkarimi dagitiyor yalani kendini avutmaktan baska birsey degil.
20 yasindayim sigaraya dokunmadim bile dokunmamda etrafimda icenlerin tamami bu nedenle basladi hatta gerizekali bir kiz arkadasim kilo vericem diye basladi o gercekten hayatimda gordugum en salak insandi.
Sosyal ağlarda paylaş

sigara icmeyenler sigara icenlere hep özenti derler zaten =)[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
başroller: bigecan tolgahan
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız....
Sosyal ağlarda paylaş

heh sigaraya başladığım günü hiç unutmamki direk özentilikten başlamıştım 13 yaşımda ingilterelerdeyken....

15-16 yaşındaki kızlara yazıyodum sigara falan içiyolardı anaaa benimde içmem lazım dedim içiş o içiş 21 yaşındayım kurtulamadı meretten.

bırakmayı ço kdenedim ama nafile bi zaman sonra kurtulamıyosun artık...

bu arada çok küçük yaşta başlamamdan dolayı denemediğim sigara kalmadı nerdeyse malboro light normal samsun winston camel chesterfield light normal hepsini zıkkımlandım ama en son malboro normal de karar kıldım.

İçmeyen arkadaşlar inşallah başlamaz bırakırım ilerde nolucak iradeli bi insanım diyosunuz o iradeyi ne kadar erken kullanırsanız o kadar iyi benden tavsiye...[signature][hline]When hell is full,
the dead will walk the earth.
www.rotten.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sigara icmeyenler sigara icenlere hep özenti derler zaten =)

"sen sus özenti!!!
kendini savunmaya hakkın yok turkceyi kimden orendin sen?!
annene özeniyosun dimi..."

sevmediginiz herseye ozenti demeyin. sigara içmenin tek nedeni özentiliktir demeyin. illa diyecekseniz aşagıdaki soruyu mantıklı bir biçimde yanıtlayın öyle diyin.
ilk sigarayı içen kime özendi peki? yada cevresinde sigarai çen tek bi kişi olmamasına ragmen sigaraya başlayan biri?

yada istediğinizi diyin. sevmediginiz şeyleri yapan insanları ezmeye calısarak egonuzu tavana cıkarın... sizden başka kimin umrunda?
[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!

[Bu mesaj -Mix- tarafından 23 Ocak 2005 18:25 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -Mix- tarafından 23 Ocak 2005 18:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vaniLLe, 23 Ocak 2005 17:47 tarihinde demiş ki:
said:

isteyen istediiini yapar kardejiiimm..!hemende özentilik diyosunus laf soktugunuzu zannedermis gibi. buda yeni moda oldu her sigara icene özenti deniliyo, modaya uymakta özentilik o zmn, paticige girenlerde baskalarindan duyup girdikleri icin özenti,cs oynayanlarda ,kendisine gidip pc alanlarda ,saclarini boyatanlarda, herkes özenti o zmn.. birseylerii baskalarindan görüp,duyup yaptigin seylerin hepsi özentilik o zaman , yalniz bu özenti kelimesi biraz ezici,bu özenme duygusu bütün insanlarda vardir, bi istektir.. hicbiseye özenmeyen insan salaktir o zmn!

modaya uymak özentilik. bıkkınlık geldi artık etrafta dar kot, topuklu ayakkabı, sarı boyalı saçlar, kocaman pembe güneş gözlükleri ve 250 gram fondotenle gezen kızlardan. özentiler işte. hepsi birbirine benziyo. ıyh....

cs oynamak zevklidir. paticiğe girmek de zevklidir. insanlarla sohbet vs.. ama sigara içmenin öyle artı bi etkisini göremiyorum ben.. nargile olsa hadi keyfi var şusu busu var. sigara zarar kımılcığı. kendi iradesi olan, sıkı kişiliği olan, kendine güvenen bir çok insan sigara içmiyo. tam tersi için de zıttı geçerli. en azından bu benim gözlemim. tesadüf olmasa gerek...

sıkıntı, bunalım, özentilik, aşağılık kompleksi, hayattan kopukluk.

işte sigara, uyuşturucu, alkol gibi zıkkımların başlıca nedenleri.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 23 Ocak 2005 18:26 tarihinde demiş ki:
said:
vaniLLe, 23 Ocak 2005 17:47 tarihinde demiş ki:
said:

isteyen istediiini yapar kardejiiimm..!hemende özentilik diyosunus laf soktugunuzu zannedermis gibi. buda yeni moda oldu her sigara icene özenti deniliyo, modaya uymakta özentilik o zmn, paticige girenlerde baskalarindan duyup girdikleri icin özenti,cs oynayanlarda ,kendisine gidip pc alanlarda ,saclarini boyatanlarda, herkes özenti o zmn.. birseylerii baskalarindan görüp,duyup yaptigin seylerin hepsi özentilik o zaman , yalniz bu özenti kelimesi biraz ezici,bu özenme duygusu bütün insanlarda vardir, bi istektir.. hicbiseye özenmeyen insan salaktir o zmn!

modaya uymak özentilik. bıkkınlık geldi artık etrafta dar kot, topuklu ayakkabı, sarı boyalı saçlar, kocaman pembe güneş gözlükleri ve 250 gram fondotenle gezen kızlardan. özentiler işte. hepsi birbirine benziyo. ıyh....

cs oynamak zevklidir. paticiğe girmek de zevklidir. insanlarla sohbet vs.. ama sigara içmenin öyle artı bi etkisini göremiyorum ben.. nargile olsa hadi keyfi var şusu busu var. sigara zarar kımılcığı. kendi iradesi olan, sıkı kişiliği olan, kendine güvenen bir çok insan sigara içmiyo. tam tersi için de zıttı geçerli. en azından bu benim gözlemim. tesadüf olmasa gerek...

sıkıntı, bunalım, özentilik, aşağılık kompleksi, hayattan kopukluk.

işte sigara, uyuşturucu, alkol gibi zıkkımların başlıca nedenleri.

aheha. ona bakarsan sigara icmekte kimlerine göre zewkli. sigara öldürür diyosunuz ama sanki bi tek sigara mi öldürüyo. azotta öldürür o zaman, arabalarin arkasindan gecmiomusunuz egzozdan gaz cikio diee... ayrica sen modaya ister istemez uyuyosun zaten, ortacagdaki insanlar gibi giyinmiyorsan veya 70lerdeki gibi giyinmiyorsan modaya zaten uyuyorsundur
"sıkıntı, bunalım, özentilik, aşağılık kompleksi, hayattan kopukluk.

işte sigara, uyuşturucu, alkol gibi zıkkımların başlıca nedenleri."

demissin ama sen hic biseyi kutlamak icin alkol almadin mi? ya da mutlu oldugun zaman arkadaslarinla toplanip icmedin mi?
gerci bunu okuduktan sonra '' sen sigaraya mutluluktanmi basladin'' die bi soru sorabilirsin neyse hyr.[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız....
Sosyal ağlarda paylaş

alkoliklikle bi bardak şarap aynı şey değildir. günde bi şişe vodka bitiriyorsan kutlama amaçlı olduğunu sanmam...

modaya tabi ki herkes ister istemez ayak uydurur. ona lafım yok. bu uzun uzun tartışılcak bi konu. ama eğer herkes birbiri gibi giyinmeye başlamışsa (orda dediğim gibi) işte o zaman iş hafif özentiliğe kaçıyo. kendilerini yetersiz görüp başkalarına benzemeye çalışıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 23 Ocak 2005 18:57 tarihinde demiş ki:
said:
mayfer, 23 Ocak 2005 18:44 tarihinde demiş ki:
ama eğer herkes birbiri gibi giyinmeye başlamışsa (orda dediğim gibi) işte o zaman iş hafif özentiliğe kaçıyo. kendilerini yetersiz görüp başkalarına benzemeye çalışıyorlar.

sevdigin bi ayakkabiyi herkeste var amaan jix miyim ben diye almiyosan ozentilik odur.

a-aa bak onlar ne giyiyolar.. hemen ben de gidip aliim kendime bi tane.. dersen bu ne olur?

işte bir çok kişinin mantığı bu. kabul etmeseler de bu. yoksa dediğinde haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi bisi dicem , geyik gibi olcak.. ama gercekten uyuyo..
özenti olunmas özenti dogulur :-D[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız...
Sosyal ağlarda paylaş

ne alaka kendine cok güwenen bi insan herseyi kendisimi yaratio alla alla =P[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız...
Sosyal ağlarda paylaş

valla direk başlığı okuyaraktan höydödök cevap yazıyorum.. sigara içmiyorum içenlere üzülüyorum... içen kişilere lafım hayata başka türlü zevk katabilirsiniz, bir ot a bağlı kalmayın destek almayın bu sizi zayıf kılar.. gerçekten stresi ve acısı büyük olanlar vardır anlıyorum. mesela ben şu an öyleyim (çaktırmayın aklıma geldi ama hayır dedim) ama kullanmıyacağım..[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaires..
..with a rope around our neck...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
vaniLLe, 23 Ocak 2005 19:04 tarihinde demiş ki:
ne alaka kendine cok güwenen bi insan herseyi kendisimi yaratio alla alla =P

yok yok..
insan kendine güvenmediği, kendini ezik hissettiği zaman başkalarına benzemeye çalışır. onu demeye çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...