Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara icmiyen warmı,icenler ne iciyo

elexaa

Öne çıkan mesajlar

ulan cewremde sigara icmiyen insan buldummu sasırıorm nası icmio die bi hafta sora oda başlıo ne bu ke$lik ya

iccekseniz paşalar gibi kırmızı malbora icin leyn bari eeheh[signature][hline]Yalnızlık paylaşılmaz
Paylaşılsa yalnızlık olmaz

[Bu mesaj elexaa tarafından 23 Ocak 2005 15:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

10 Yıllık Malbuş hayatımdan sonra, bir sabah aniden zorttadanak bırakmaya karar verdim ve bıraktım. 3 ay oldu artık aramıyorum bile ama ilk başlarda kabir azabıda çekmedim değil. ee yaş kemale erince insan popodan çıkan bazı seslere iyice kulak verio.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi künner, ben finston baks içiyom... Soft'un tadı bana bi garip geliyo. Öle dii mi ya?[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 44 bi 45 olamadık anasını satiim
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[Bu mesaj Murtaza tarafından 23 Ocak 2005 15:43 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

var, ben[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 23 Ocak 2005 15:42 tarihinde demiş ki:
İyi künner, ben finston baks içiyom... Soft'un tadı bana bi garip geliyo. Öle dii mi ya?

murtaza ben şindididen söliyiim imzandaki gifi kaldır bence burda yasak imzaya resim veya benzeri koymak ban yiyebilirsin.şikayet etmeden biri kaldır bence[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

18 yıllık hayatım boyunca hiç sigara içmedim bundan sonrada içeceğimi düşünmüyorum.İnsan neden sigara içer. Arkadaşlari verir geri çeviremez, sorunları vardır, aile bireyleri içiyodur, büyüdüğünü göstermek ister. Bazıları der sadece seviyorum ulan nesini seviyosun tadı tızı olmayan 1şi( içenler öyle diyo)...[signature][hline]Nargilenin dumanına benzer hayellerim sadece beni zehirler ve uçup gider...
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda azıma surmedim surmemde içmemde :hrr: nefret ederim sigaradan[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...