Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akil oyunlari 23:30 KANAL D

Aramis

Öne çıkan mesajlar

edik:bkz yi beceremedim :D

BEn gerçek hayattan oldugunu bilmiordum.Ozamn daha da guzel daha da etkilior oluor.Severim gerçek hayattan alınan hikayelere.

(bkz.BraveHeart)[signature][hline]:hrr:Choose your destiny:hrr:

[Bu mesaj Helcaraxe tarafından 25 Ocak 2005 02:16 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Helcaraxe tarafından 25 Ocak 2005 02:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel filmdi, russell crowe'a tekrar helal olsun dedim. yeni oyuncular kuşağı arasında kesinlikle en yeteneklilerinden. buna oscar vermemeleri de ayıp olmuş cidden..

ilk 15 dk'yi soldat'a daldığımdan kaçırdım, sondaki nobel konuşması sırasında da fırtına çıkacağı tuttu tv bozuldu ama esas olayı anladım sonuç olarak.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

son sahnede benimde gozlerim doldu hakkaten aglamakli oldum annem zaten direk koptu orda..

bir yerde ekrana bakip sifre cozuyor saatlerce kendine emin bir tavirla orasidami sikis simdi ?

orda 3 karakterden herhangi biri yoktu.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

Dojorel'in KAnalD film şenliği yazısında 23.00 diye okumuştum bi daha da kurcalamadım, eh açtık 23'te aptal bi dizi var uykum da gelmiş zaten... Seyredemedim :(
Ama daha önceden seyretmiştim cidden güzel bir film.[signature][hline]Cennette huriler varmış, kara gözlü
İçkinin de oradaymış en güzeli
Desene biz çoktan cennetlik olmuşuz;
Bak bir yanda şarap bir yanda sevgili
Ö.Hayyam

Sosyal ağlarda paylaş

Muhteşemdi. Kanal D de muhteşem bir yayın sergiledi. 3 reklam ve o kadar uzun değillerdi. Russell Crowe muhteşem oynamış gerçekten, filme o kadar çok şey katmış ki muhteşem olmuş film. Sinemada izlemediğim için kendimden utanıyorum böhüüüü :([signature][hline][b]Msn : [email protected]
Sözlükte Bellow
Bellow Nasıl Biri ?
Bartz : Siloun level 26 Assassian Lineage 2 server[b]

Sosyal ağlarda paylaş

bende dün gece kanald de izledim ama bar sahneleri yoktu ?Bide filmde bi saçmalık war adamın gördügü archer hayalse,başlardaki araba sahnesinde araba kendi kendinimi kullanıyor ?Hadi arkalarından gelen araba hayal Nash ın arabasını kim kullanıo ?[signature][hline]Her Türk mutlaka okumalı
Bir Türk'ü öldürebilirsiniz ama bir Türk'ü asla yenemezsiniz !
Strenght , Pride, Discipline
Sosyal ağlarda paylaş

hatirladigim kadariyla nash orda kendi arabai icerisinde cunku bir yerde duvari gosteriyor kamera ilk araba sesinden sonra duvarda golgesi oluyor ikinci ses geliyor ama duvarda golge olmuyor.

muhtemelen kendi kendine kullaniyor arabayi.

ama siz benim ustteki soruma ceva pverin asil:)[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

doktorla konusurken doktor eger gercekten mesle gi buysa sifre cozmesi tesfik edildiginden hastaligi ortaya cikmamis olabilir diyor.

ancak arkadaslari pentegona gitme ihtimalinin cok dusuk oldugunu soyluyor.

Bşrde o sahnede bildigimiz nash yoktu yani adamin yuruyusu durusu konusmaasi falan herseyi farkliydi tairlari kendine guveni.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

O şifre çözme işi gerçekti zaten ilk gizemli kisiligi orda gördü ama şifreyi çözdükten sonra. Ayrıca odasında arkadaslarıyla konustu son 4 yılda iki kez pentagona gittim diye digerleride bisii sölemediler demekki onlar doğru. En azından bana doğru gibi geldi.[signature][hline]Garbin cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düsmanim sana, kalsamda bir kisi
Sosyal ağlarda paylaş

pentagona gidişi gerçekti galiba çünkü ilk orada gordu o herifi sonra herif geldi anlattı ya olayı pentagona gerçekten gitti anlaşılan

Gerçekten çok etkileyici bir yaşam , filmde gayet guzel çekilmiş Crowe da gayet iyi oynamış zaten iyi bir aktör ne diyelim dört dörtlük bir film olmuş[signature][hline]Hordish Manner
Sosyal ağlarda paylaş

hayır hepsi aklındaydı, arkadaşları "gizli bir görev verilmiş olabilir diye düşündük ama düşük bir ihtimaldi" diyor. üniversite hocalığı dışında hiçbir iş yapmıyor ama tabii film neyin hayal olduğunu belirgin göstermiyor, orası da filmin gizemi işte.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...