Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akil oyunlari 23:30 KANAL D

Aramis

Öne çıkan mesajlar

Muhtemelen RTÜK tarafından hoşgörülmeyecek sahneleri gösterebilmek için. Malum gece ekranında kurallar daha esnek[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

bu film için bence en normal saati koymuşlar.Küçük çocukların izlemesini sakıncalı olduğu bir film bence :) Şahsen ben 3-4 sene önce (hatrlamıorum tarihi :) ) (tabii çocuktum daha :) ) izlediğimde çok etkisinde kalmıştım.Böle adam hasta fln oluncabayaa korkmuştum yani :) O yüsden zamanı normal bence çok güzel bir film herkese öneririm.[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse seyredelim gene de, bakalım maximus primus decimus ne iş yapıyor burada.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 24 Ocak 2005 20:28 tarihinde demiş ki:
neyse seyredelim gene de, bakalım maximus primus decimus ne iş yapıyor burada.. :)

süper oynuyor. sinemalarda izlenmesi gereken bir film. o yıl oscar'ı sırf bir zenciye vermek için denzel washington'a verdiler, ki the apprentice'deki performansı crowe'un bu filmdeki performansının yanında solda sıfır.[signature][hline]hold the line
does anybody want to take it anymore?
Sosyal ağlarda paylaş

saat şu an 23.40 :hrr:[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Filmlerde sadece müstehcen sahneler olduğu için sansür uygulanmaz. 10 yaşında birçocuğun bir şizofreni izledikten sonra ruh hali nice olacaktır bu nedenle küçük bir çocuğun uyumuş olduğu bir saaty tercih edilir.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım o ilk başta tez düşünürken bi profun önüne kalem koymaya başlanılınca gaza geldi ondan sonra başladı.
bide karısı akıl hastanesine çaarıldıktan sonra oda arkadaşının olmadıını öörenince niye adamın iş arkadaşlarına sormadı bööle bi adam var mı diye?[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...