Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Drizzt'in palaları girdap gibi dönüyordu (Forgotten Realms filmi geliyo)

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

On 22.05.2021 at 08:29, deadwoll dedi ki:

Sadece o da degil, Menzoberanzan'i drowlarin gordugu sekliyle gostermek, thermal vision falan zor isler. CGI'in cilkini cikartmak lazim. Ote yandan ozellikle Underdark kismi bayagi 18+. Dizi yaparlarsa Spartacus yaninda Sirinler gibi kalir.

Mando'da kullanılan tekniği gördün mü? onunla artık her şeyi yapabilirsin. Underdark dahil.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi anlatmak istediğim teknoloji değil (eğer kastettiğin oysa). Drowların dark vision'ı termal kamera tadında. Menzoberanzandaki sarayların süsleri falan ısı cantripleri örneğin. Kitapta anlatıldığı şekilde tasvir ederlerse termal kameradan izler gibi izleriz. Öteki türlü de o karanlığı ancak ortamları Game of Thrones'un son sezonundaki gibi karartarak tasvir edebilirler ki bence yakışmaz. Becerebilirlerse bayağı iyi bir iş çıkar ama zor.

Ha Drizzt yüzeye çıktıktan sonraki kısımlar Wulfgar'la Cattie-Brie'yle olan hikayeleri falan pekala çekilebilir, ona bir şey demiyorum da benim Drizzt'le ilgili en sevdiğim ve edebi değeri/orjinalliği olduğunu düşündüğüm kısım Dark Elf üçlemesi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...