Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Haberi Gördünüz mü? :D

Patice

Öne çıkan mesajlar

Alıntı:

Arkadaslar cok kotuyum ne yapacagimi bilmiyorum. Ailemin yanina gitmistim tatile. Islerim nedeniyle iki gun evimin oldugu sehre dönmem gerekti. Esim de evde tabi guya surpriz yapicam.. Sabah erkenden ucaktan indim eve geldigimde nasil anlatilir bilmiyorum esim dustaydi. Ve yatakta bir kadin vardi tabiki uzaktan gordum basimdan asagi kaynar sular dokuldu. Geri gitmeyi dusundum fakat yapamadim odaya girdim kadindan hesap sorucam bir kere daha sok oldum. Karsimdaki bir sisme bebek. Esim dustan cikmadan gizlice kactim evden ve suan bir oteldeym. Hala soktayim. Derdimi kime nasil anlatirim bilmiyorum. Kafayi yemek uzereyim.

Haber linki: http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/sisme-bebek.841632/
Sosyal ağlarda paylaş

Psikoloji nasil acaba:

Basta yatakta bir kadin goruyor ve aldatiliyor diye uzuluyor sonra onun etkisi gecip acaba kadin kendisinden guzel mi diye bakmaya gidiyor. Sisme kadin oldugunu gorunce de kendisinin sisme kadindan daha vasat oldugunu dusunup depresyona giriyor.

Lose-lose-lose abi. Kadin olmak cidden zor zanaat

Gercek kadin olsa bi dert olmasa bi dert
Guzel olsa bi dert olmasa baska dert
Sisme kadin olsa bi dert silikon olsa sdfgsgd...

Git fantazi oner iste kocana, uclu deneyin sismeyle. Ne takiliyosun bu kadar diycem de herkes bizim kadar acik degil tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

başlığa yazan kadınların profillere bakıyorsun, o kadın profili evlenen adamın kapsamı o kadar net ki. zannediyor ki onların ki asla öyle bir şey yapmıyor, tövbe tövbe demişmiş. ulan adamlar hazır damacana bulsa boş geçmiyor, şişme bebek alacak parası olsa duvardan duvara şişme bebek yapar, kadını hamile bırakıp çocuk bakma botu olarak kullanarak şişmeden şişmeye zıplar. gerçeği olsa neler olur demiyorum. olanı biliyoruz zaten. ev açanlar mı ararsın, trans'da kendini bulanını mı ararsın ahaha.

güdüleri intense yaşayıp da bazı şeylere erişemiyor olmak insana verilecek en büyük ceza.

kadınların durumu bir nebze daha iyi en azından bunların olduğu sosyal kesimde vizyon çok dar. insan farkında olmayınca çok üzülemiyor ancak yatakta basınca işte hehe.

din olmasa ne bok yiyeceklermiş gerçekten çok merak ediyorum ya. can simidi gibi. olan her şeyde allaha sarılıyor, denklemden bir çıkartsan gg direkt. belki de denklem ondan öyledir, çıkartsan evrilirlerdi. aman neyse.

her türlü gg.

temsili hayat ve stark kızı:
http://www.wired.com/wp-content/uploads/2015/06/Ramsay-482x271.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumlardan seçmece:

- İğne batırıp patlatsaydın o yellozu.

- Şöyle bir yol izlemenizi oneririm
Esinizin tek kusuru buysa once kendisiyle konusun kabul ederse uzman bir yardim alin tum ilgi ve arzusu size yönelsin..
Hata işte..uzulmeyin daha fazla. .
Inşallah daha iyi olursunuz..

- Şişme bebklerde ki vajina aynı kadın vajina hassasiyetinde oluyor ...yani mast.yaptı oldu bitti değil....
oldukça mide bulandırıcı...

- merakımdan baktım şişme bebeklere. gerçek ten hissi yazıyo, kim bilir neler hissediyo ne hayaller kuruyo, plastik deyip geçilmicek demekki mast ile karşılaştıralamz bile, aynı şey denmiş.
kadının canına tak etmiş zaten kocasının istekleri, bu doyumsuz adamdan boşanmak en doğru karar.

Gerizekalılar ya :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

Esinizin tek kusuru buysa once kendisiyle konusun kabul ederse uzman bir yardim alin tum ilgi ve arzusu size yönelsin..
Inşallah daha iyi olursunuz.."">
"- Şöyle bir yol izlemenizi oneririm
Inşallah daha iyi olursunuz.." said:

1 ay sonra kadın temsili

ne istediğine dikkat etmek gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Inşallah daha iyi olursunuz.."">
"- Şöyle bir yol izlemenizi oneririm
Inşallah daha iyi olursunuz.." said:

1 ay sonra kadın temsili

ne istediğine dikkat etmek gerek.

Uzmana gidin tüm ilgi aruzusu size yönlensin derken büyü yaptır. muska taktır diyo bence sdssf..
Sosyal ağlarda paylaş

İlk önce troll olduğunu düşündüm ama okuyunca idrakım kapandı. Adamın şişme kadınla birlikte olması ayrı bir dert kadının tavrı ayrı bir dert. Neden bir adamın düzenli cinsel hayatı varken bir oyuncak ile beraber olma gereksinimi duyar ? Düzenli bir dinsel hayatı yoksa neden bu sorunun çözümünü oyuncakta arar ? Bunu geçiriyoruz, Kadının tavrı daha da tuhaf kıskançlık krizine girmesi,otele geri dönmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumlardan biri:

- Zor bir durum yerinde olsam ne yapardım diye düsündümde bilemedim, Allah yardımcın olsun öncelikle insallah en dogru kararı verirsin :( ama adamım normalde tavırları vs normalse neden cocugu göstermemekle tehdit ediyorsunki, babadan önce çocuğun iki ebeveyninide görmek Hakkı. Çocuğunuzun Hakkı'na tecavüz olur bu eger baba Sapık değilse. Büyük ihtimalle benim midem ve gururum kabul etmezdi bu durumu ama sırf şişme bebekle yattı diye Sapık oldugunu iddia edemeyiz.

Kafalar kafalar.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...